Sayfa 350/579 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Harun un borsada işlem yapması yasaklandi 6 ay
    Aciga islem yasagi mi? 3 kere temerrude dusmustur. Eee, baskasinin parasi ile bu ise soyunursan boyle olur.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    dük hazretleri (sayın 666) petkime laf yok ıstırırım ben onu abisi
    Muahahaha. Bunlarin hepsi bana "sayin" demeyin dememden cikti! Sovalye, Duk, Ekselans hepsi dendi.

3. piyasa satış tuşunun üstüne oturmuş, o yüzden göremiyor, ara sıra palanın kıçı oynadığında satılıyor, bakalım pala o satış tuşunu içeri alarak yok edecek mi.

4.  Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Shorttan batan tayfaya bakım evi şehir Hastanesi'nde bölüm açılacak.. ugras dur hep zarar..

Shortta olanlar mantıklı düşündüler aslında.. Aklın yolu bir dediler ve bastılar. Ama şunu hesap edemediler : mutfakta yangın varken palanın salonda baloya devam edeceğini..... Evet borsada şu an olan durum budur. ' Mutfakta yangın başlamışken salonda halen balo yapılıyor.

5. bankalar gibi, millet dolar aldı pala dolar satıyor, ama euru, sterlin ve chf yola devam diyor. Sterlin eski zirveyi geçmiş. Kralicenin hatırına 3-5 bin sterlin hatıra için aldım. 8,620 şu sıralar.

6. Dövize dönülecekse şu ortamda sterlin en doğru karar gibi duruyor. Sanki daha iyi performans göstecek... Şu an gelişmeler buna işaret ediyor gibi.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Petkim son taksidini öderse sokar Rafinelinin %18 ine dolaylı ortak olacak.
    Oyle miymis? Nasil dolayli ortak oluyor ki?

8.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Shortta olanlar mantıklı düşündüler aslında.. Aklın yolu bir dediler ve bastılar. Ama şunu hesap edemediler : mutfakta yangın varken palanın salonda baloya devam edeceğini..... Evet borsada şu an olan durum budur. ' Mutfakta yangın başlamışken salonda halen balo yapılıyor.
    bizim pala sacını tarıyor.

Sayfa 350/579 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •