Sayfa 408/579 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Akkız yahu akbank

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bizim market bizim market bir direk daha dikecek 22 küsüre.

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Akkız yahu akbank

akkız halk iş garan ereğli bunlar spek hissesi kumar hissesi, ama erkek hisse migros bim rtbal hub daha bir sürü, devir değişti, bankalar borsadan çekilecek, holdingler çekilecek. borsa kerevitaşa kalacak, borsa escoma kalacak, teknosaya kalacak, hey hey hey yavvum hey.

3. AGHA nerdesin ya, ayrım yapmadan şu bist30 un hepsine bir güzel söz söyle.

4. bu kardemir kaç gündür yükseliyor ve dik duruyor, kardemir demir satıyor ama ereğli başka bir şey satıyor.

İmkb 30 a için mücadele veriyor bazı hisseler. Kimi kalmak kimi girmek için sanırım

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Yine mi bakkal ile borsayı tutuyorlar.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    AGHA nerdesin ya, ayrım yapmadan şu bist30 un hepsine bir güzel söz söyle.
    Bist30 aslında kumar hissesidir, buna karşın spor gibi hisseler yatırımcı dostudur, en azından benim kadar kaybeden yoktur. Tebrik ederim bu çok doğru. Bankaların bu durumuna çok üzülüyorum. Çok keyifsizim.

8.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Bist30 aslında kumar hissesidir, buna karşın spor gibi hisseler yatırımcı dostudur, en azından benim kadar kaybeden yoktur. Tebrik ederim bu çok doğru. Bankaların bu durumuna çok üzülüyorum. Çok keyifsizim.
    zaman analizlerde oldukca önemlidir, örneğin EW analiz sistemi zamana göre çalıştırılır. Peki bu tahtada zaman önemli değil mi, adam bu ay çalıştı, maaşını aldı dün geldi 5,50 den halk aldı, 10 gün 10 yıl önce alan kişi ile eşit şartlara veya daha iyi şartlara kavuştu, dün alan zararlı. borsa yada kumarhane mantığına aykırı bir durum. muhasebeye de aykırı bir durum. muhasebeye göre ilk giren (10 yıl önce giren) ilk çıkar, ama burada son giren ilk çıkıyor. fifo yada lifo her şey birbirine karıştı.

Sayfa 408/579 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •