Sayfa 458/579 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku

Hala düşüş trendi devam ediyor...
    Sagolasin MrSun ortagim. Nasil gecirdin bu korona surecini? Umarim hasar yoktur.

Çok sağolasın 666,
    Çalışıyorum ay başından beri, ama iş güç kesat, Corona şimdiye kadar uğramadı veya uğradı da biz hissetmedik.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sagolasin MrSun ortagim. Nasil gecirdin bu korona surecini? Umarim hasar yoktur.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

5. Hayırlı cumalar ortak.sistem dışı değilim, bilakis sistemin tam içindeyim.işlerim ile ilgili yoğunluk yaşadım son birkaç gündür.banka endeksi ile alakalı mesajım geride.senaryoma uygun işliyor orası.havacilarda ise stop yaptım.havacilar neyi bekliyor hiçbir fikrim yok.diğer borsalardaki havacılar buradan beter.haliyle burayı da fiyat olarak baskiliyor.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    KD birseylere kizdi artik neye kizdiysa. Yaziyordu ne guzel.

Enigma da secbul'un dedigi gibi trade yaparken sistem disi kaldi. Muahahaha. Yahu enigma bana cizgiyi gosterip duruyorsun, ben de sana bunlari yukari itekleyecek katalizor ne olabilir diye soruyorum ta ne zamandir. Cunku ben bulamiyorum. En mantiklisi da ciko'dan geldi aslinda. Elleri mahkum dedi. Kim bilir, yerli yedigi maldan havacilikta oyle yapmak zorundadir. Yabanci tamamen kacti arada 3-5 milyon lot alan bir fonun disinda.

6. Ortak karıncalarla uğraşıyorum 1haftadır aklıma sen geldin. Bugün ilaçlattık bahçeyi evin içini etkili olur inşallah, istila etmiş şerefislizler her yeri...

Mrtk iyi bir takiple gidiş geliş yollarına bak yuvalarını bul ve karınca tozu dök, eğer yuvalarını bulmadan ilaçlama yaparsan geçici çözüm olur.
     Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Ortak karıncalarla uğraşıyorum 1haftadır aklıma sen geldin. Bugün ilaçlattık bahçeyi evin içini etkili olur inşallah, istila etmiş şerefislizler her yeri...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Ortak karıncalarla uğraşıyorum 1haftadır aklıma sen geldin. Bugün ilaçlattık bahçeyi evin içini etkili olur inşallah, istila etmiş şerefislizler her yeri...
    Muahahaha. Hatirla bakalim ne dedigini?

"Karincalardan ne istiyorsun ya 666?"

Sayfa 458/579 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •