Sayfa 460/579 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Dikkat ediyorum da,Ahalinin çoğu şişe Grubu Hisselerinde beyin fırtınası yapıyor..Bir haftada 2.60 dan 3.70 ae gelen ,Kardemir A topiginde ise,in cin top oynuyor.. Oradaki yatırımcılar para kazanırken, soda-sise-trakya ortağı olan bizler, Sürünüyoruz...
    Benzeri durum, Bedelsiz bölünme beklentisi olan,Kent gıda ve aselsan topiklerinde de var..

Bir klasik bu Kar_Adam. Kac kere forumunda haftalarca yazi yazilmayan 30 hissesinin %50 yaptigini gordum. Nerde cokluk hikayesi. Kucukbasin oldugu yerde buyukbas da oluyor ortabas da oluyor cunku.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bahcelerde pek tecrubem yok. Pazarci olan secbul, ona sor bir istersen.

Ama MrSun'in dedigi gibi yuvasini bulup Kraliceyi oldurecek yemek vereceksin. Kimyasal Ali cekmeye gerek yoktu yahu. Tekrar yumurtluyor Kralice yoksa. Boraxi yedikten sonra 1-2 gunde olmeye basliyor hepsi.
    Secbul pazarcı değil.
    KABZIMAL.
    Ben de manavım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ilaç boş iş. Sadece sinus grafiği resetler. En güzeli yollarina, gezdikleri yerlere tarçın dökmektir.
    İstanbul'a çürük mal göndermeyin bol bol küfür ediyoruz...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Çok acılarını gördüm. Küçükken çok zalimdim ben.
    Büyüyünce aydınlandım.
    Bin yıldır kadrosu boş olan düşünür kadrosuna geçtim.
    Zalimliklke alakasi yok sahna, zararli ile mucadele var. Her tarafi istila ediyorlar. Yemegin onun bunun icine giriyorlar.
    Daha once videolu koydum. Bocekleri yetistiriyorlar ve koruyorlar salgiladiklari sekeri yemek icin. Boculer de agaclarin ciceklerin icine ediyor. Boyle yasanmaz yav.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Dikkat ediyorum da,Ahalinin çoğu şişe Grubu Hisselerinde beyin fırtınası yapıyor..
    Borsada fazla kurcalayarak, fazla dusunerek para kazanilmaz. Bu net birsey. Cunku perde arkasinda buyuk hesaplar, buyuk paralar donuyor her zaman. A Sise'de de neyin firtinasi hala anlamiyorum. Milyon kere ayni seyler konusuldu. Fiyat 6'ya gelirse PWC raporundaki 8 hedef fiyati gerceklesebilir intibasi uyanacak. Yoksa 5.37 ayrilma fiyati.

7. Kraliçeye malı nasıl göndercem ortak karınca tozuyla mı ?

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Kraliçeye malı nasıl göndercem ortak karınca tozuyla mı ?
    Simdi artik ise yaramaz. Cunku isci ve oncu karincalari oldurdun. Ilac ortada dolasanlari yok edecek bir sure.

Bir dahaki sefere belirirlerse nerde olduklarini bulmaya calis izlerini takip ederek.

Yolunun ustune bundan bir kac tane koy birak: https://www.amazon.com/Terro-1806-Ou...3167358&sr=8-4

Dikkat et bak yiyorlar mi. Yemiyorlarsa baska birsey de koy. Onlar alip yuvalarina goturuyorlar, Kralice adi yeyip oluyor sonra. Koloni oluyor.

Sayfa 460/579 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •