Sayfa 508/579 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. TH nerelerde.Denize mi açıldı yine.Her yaz denize açıldığında zaman değişiyor, Th değişiyor, insanlar ,dünya değişiyor. Tek değişmeyen hulk un fiyatı.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    TKURU, taze kuru bir marketin yada ondan biraz büyük bir şeyin borsaya açılmış hali, 290 bin lot piyasada mal var. fiyatı 5 liradan 17 oldu. dün artı 8 bugün -8. kumarın merkezi, yanlışlıkla kumar oynatılıyor diye polisler basmış o şekil. sahibi ağız değiştirmiş, ben bunu borsaya yanlış açtım, gaza geldim demiş, 290 bin lot ortaklık senedini geri verin demiş. Bu işi izleyenlerden birisi "kardeş senet başına 70 lira ver" malını vereyim demiş. Bu arada yazarken senet -8 den -0 oldu. Neyize dediğim gibi kumarın kumarı, sadece bilgi amaçlı yazdım, bakalım bir gün gelip gercekten 290 bin lotunu geri almak için senet başına 77 lira ödemeyi kabul edecek mi.
    17 haziranda yazılmış. Yazıyı tekrar okuyun sebep sonuç giriş gelişme ne ararsan var. Sonuç senet 53,4 lirayı görmüş. Yani tamı tamına %300 ve 45 günde. Ama burada Halkbank yazacaksın, çöp yazmayacaksın, Halkbank’a hizmet edeceksin ki birileri short olsun sende long olanları ayakta tut. Son bir kaç yıldır şunu görüyorum. Bu piyasada samimi olmak gerçek olmak doğru değil. Senete short girip long algısı yapanlar daha fazla prim görüyor. Bilgiye paylaşıma araştırmaya kapalı bir milletiz. Çöp bulmaya onu %300 lere getirmeye sessizce devam edelim.

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    asln 32.76 geçemeyecek bence. Geçer ise ben demedim derim..
    .
    .
    Baron nerede bu arada ..Şimdi gördüm online...
    SAYIN SECBUL HULK. 10 haziran da ASELSAN 32.76 yı gecemez diyordu, temmuzda 38 gördü, bu günün rakamları ile 36 ya yakın gidiyor. değişim olursa HULKKKK SECBULA bu yazısını hatırlatırız.

Ha en önemli şeyi yazmayı unuttum, SECBUL'un ALTIN ONS HALK grafikleri ile izlediği meşhur Halkbankımız 4,99 altında geziniyor.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    SAYIN SECBUL HULK. 10 haziran da ASELSAN 32.76 yı gecemez diyordu, temmuzda 38 gördü, bu günün rakamları ile 36 ya yakın gidiyor. değişim olursa HULKKKK SECBULA bu yazısını hatırlatırız.

Ha en önemli şeyi yazmayı unuttum, SECBUL'un ALTIN ONS HALK grafikleri ile izlediği meşhur Halkbankımız 4,99 altında geziniyor.
    Yanilmak suç değil ama o kadar emin konuşup çuvallayinca kayıplara karıştı adam. Çok yazık, komik
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Secbul un ilk aldığı harika fiyata tekrar yaklaştı hulk neredeyse.Aradan kaç ay geçti bir de.
    Yildiz ortak ne yaptin? Keyfin yerindedir umarim.

Ne yaklasmasi, altina bile indi. Dolar bazli da %10 altina indi.

brownjn'in dedigi gibi arabanin onune domuz cikti, o yuzden ara verdik. Domuz oldu galiba.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yildiz ortak ne yaptin? Keyfin yerindedir umarim.

Ne yaklasmasi, altina bile indi. Dolar bazli da %10 altina indi.

brownjn'in dedigi gibi arabanin onune domuz cikti, o yuzden ara verdik. Domuz oldu galiba.
    altıyüzaltmışaltı ortak aç bir topik de neşemizi bulalım

Yazik ya. Vurmayin secbul babaya. Bir hisse aldi, butun haksizliklar mubah. Devlet 10 dolardan soktugu mallari 70 sentten gozalti pazari hisseleri gibi tahsisli ile aldi, milletin elindeki hisseler sulandi. Olsun, alsin, secbul baba para kazanacak.

Bir de bizi asagilayip durdu para kaybetnisiz de iyi yerde girmemisiz de... Muahahahaha, malimizi bilmiyor muyuz yahu. Milletin ebesini belletti, biraz da sen cek.

Gel hadi secbul, kacma Aselsan'da da bir tokat yedi, TAV'da da. Nasil gidiyor senin o dalga sayimlari. Dikkat et ha, dalgalar arasinda bogulma

enigma ortak, doneriz sonra buraya. Domuz konusu bir acikliga kavussun.

Sayfa 508/579 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •