Special Days Image
Sayfa 509/579 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: HALK Cafe - III

secbul dede nerdesin yav.

Allah gostermesin simdi rona falan bulasmistir, gunahini aliyoruzdur.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    secbul dede nerdesin yav.

Allah gostermesin simdi rona falan bulasmistir, gunahini aliyoruzdur.
    5,40 dedi durdu sonra kayboldu

Sen, doctor sattı hisse tarumar oldu

Yav birsey olmamistir insallah hicbirine. Erick'ten de haber yok uzundur, TREND'den de... Secbul dedenin yuzu yok hadi diyelim... Insanlar bir selam versin bari arada.

Tam iyi yerde cakmisim. Cok cezbetti 5'in altina inince ama sozum var para sokmayacagima, bulasmadim. Arab'in bankasini almistim, onlarin performansi biraz daha iyi simdilik. Kur derdi yok. Dunyada bankalar berbat ama ilelebet boyle kalmayacakir. 5 dolara satacaagim Halk'larim var benim. Yok sayiyorum, gunu geldiginde ordan satacagim. Arada satsaydin bir kismini osisa ortak.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yav birsey olmamistir insallah hicbirine. Erick'ten de haber yok uzundur, TREND'den de... Secbul dedenin yuzu yok hadi diyelim... Insanlar bir selam versin bari arada.

Tam iyi yerde cakmisim. Cok cezbetti 5'in altina inince ama sozum var para sokmayacagima, bulasmadim. Arab'in bankasini almistim, onlarin performansi biraz daha iyi simdilik. Kur derdi yok. Dunyada bankalar berbat ama ilelebet boyle kalmayacakir. 5 dolara satacaagim Halk'larim var benim. Yok sayiyorum, gunu geldiginde ordan satacagim. Arada satsaydin bir kismini osisa ortak.
    Bende halk kalmadi 666

6 civari verdim hepsini , 6.70 leri gordu, dönüşte 5,80 6 arasi denedim baktim basiyorlar onuda sattim.

Bulaşmam artik, diger pozlarda kardayim.

Çok fazla vardi bende hatta bir kismi kredili idi, banka aradi artik kredi veremiyoruz bu hisseye dedi, ilk etapta kızmıştım , kredili olani sattım. Sonra kalanları...

İyikide banka uyarmış Yoksa durum vahimdi..

yıkılmadım ayaktayım

Iyi vurmustun arada Little Treyder. Bankalar surundurdu, degil mi? Keske hepsine yuklenmeseydin. Cycle'in donmesini bekleyeceksin.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Bende halk kalmadi 666

6 civari verdim hepsini , 6.70 leri gordu, dönüşte 5,80 6 arasi denedim baktim basiyorlar onuda sattim.

Bulaşmam artik, diger pozlarda kardayim.

Çok fazla vardi bende hatta bir kismi kredili idi, banka aradi artik kredi veremiyoruz bu hisseye dedi, ilk etapta kızmıştım , kredili olani sattım. Sonra kalanları...

İyikide banka uyarmış Yoksa durum vahimdi..
    Iyi kurtarmissin osisa ortak. Umarim otekilerin bahti daha acik olur. Herkesi surundurdu bu kagit. Emeklerimizi caldi resmen kac sene.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyi vurmustun arada Little Treyder. Bankalar surundurdu, degil mi? Keske hepsine yuklenmeseydin. Cycle'in donmesini bekleyeceksin.
    Aynen ortak bankalarda süründük beklemeye devam son alımla ortalama 5 09 maliyet şuan 100bin barajını yine devirdim

Sayfa 509/579 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •