Sayfa 511/579 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,128
    Benim eski kankim TH yok olmuş,galiba konut sektörüne el atmıştı en son bildiğim kadarıylan,galiba oradan iyi vurgun yapmış olacakki toz olmuş,14 mayıstan beri yok

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Benim eski kankim TH yok olmuş,galiba konut sektörüne el atmıştı en son bildiğim kadarıylan,galiba oradan iyi vurgun yapmış olacakki toz olmuş,14 mayıstan beri yok
    Başka nereden vurgun yaptı ki? Hulkun zararını çıkarabildi mi acaba?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Ben de Trendhound neden yok merak ediyorum, bilgisi olan var mı?

Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    Ben de Trendhound neden yok merak ediyorum, bilgisi olan var mı?
    en son dünya turuna çıkmamış mıydı o teknesiyle Bir de bildiğim kadarıyla sattı Hulk'u neden baksın buralara artık?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    borsada beklenti bitti mi düşer.
    bunda da beklenti bitmiş yok olmuş.kaçmış, psikolojisi bozulmuş.ne yazsa, ne söylese tersine giden bir durum var.
    halkbanktan yenilen kazık unutulmuyor.
    halkbankası bana göre fiyatını korumayarak daha da aşağı inebileceğini düşünmekteyim.
    çünki halkbankası davasıyla ilgili durumlar hala açığa çıkmış değil.
    abd mahkemesi senelerdir bu işten nasıl çıkar, menfaat sağlarım onun peşinde.
    S-400 lere karşı F-35 lerimiz verilmedi. halkbankası davasından, cezasız mı kurtulacak acaba?
    bir zamanlar ingiltere siparişimiz olan savaş gemilerine el koymuştu. abd parası ödenen F-35 lere el koydu.
    acaba ceza, F-35 lere mi kesildi ?
    seneyede olacak mahkeme işi uzatacaktır.sonraki seneler abd ortadoğu politikasına göre, yine ceza durumu piyasaya sürecektir.bitmez döngü.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Alıntı Originally Posted by meldamelda Yazıyı Oku
    TREND Mayis'tan beri yok.
    Erick Nisan'dan beri yok.
    Doktor Temmuzdan beri yok.

Erick'in esi hemsire, korona zamani calisiyordu. Ben bu ortaklarimizi merak ettim. Keske arada girip iki kelam etseler.

Al sat kağıdı gibi zaman zaman ve bişeydeğil artık suçlayamıyoruz da zira tl mevduatını öldürdükçe bankalarn karlılıkları düştükçe bütün bankalar aynı diplerde geziyor

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bugün yabancı satışı da oldu bu bir alamettir onların da umudu kesildi ceza kesilecek bence

Sayfa 511/579 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •