Sayfa 538/579 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Boyle bir beklentinin en azindan biraz satin alinmasi lazim. Tamamen de bos degilmis. Kagida kurumsal yatirimci gelmiyor her nedense. Butun kamular oyle.

Kene de 1 milyon lot almis bugun. Parasiz yabanci geliyor sulune hep. Ayni tas ayni hamama devam herhalde.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kene de 1 milyon lot almis bugun. Parasiz yabanci geliyor sulune hep. Ayni tas ayni hamama devam herhalde.
    Analizlerimi artık burada paylaşıyorum abi

https://www.hisse.net/topluluk/showt...51#post5181251
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    BGC bana hep BMC gibi geliyor 666 Bisiklet anlamında ya da BGC Partnerleri partner bulma sitesi, yahu bunlar geçen de 4 milyon temiz aldılar. Takasta falan da görünmeden BoA'ya virmanladılar. Geçen de aldıklarında 5.25'e değmiştik. Bugün inanılmaz bir gündü. Koskoca bankalar gelişmekte olan piyasa hissesine döndü vallahi Yalnız cuma günkü akşam harekatını yapıyormuş gibi yapıp mal yedirmeye çalışmasını takdir ettim ve matriksimden heyecanla izledim. Hollywood kalitesinde bir işti. İş yatırım robotuna tebrikler. Bir de bana lütfen +Rep Gençken forumlara yazardım böyle şimdi de yazmak istedim.

Is Yatirimdaki robot degil. Devamli da zarar yaziyor her kimse. Gecende 5.60 satti karanlik odada, ertesi gun 5.90'a aldi 6 milyon lotu tahta gitmeye baslayinca.

Tahtada 8 kisi var sadece. Bu kadar, baska yok ky'den baska. Neyse isimize bakalim, tavuk mu once yumurta mi once beni ilgilendirmez.

Avukattan cevap geldi.

The court has scheduled the written submissions to conclude in mid-March, but has not yet scheduled an oral hearing. The court designated the case for expedited treatment, but there is no set time within which a decision must be rendered.
    Martin ortasinda yazili savunmalarin verilmesi gerekiyor. Sonrasinda sozlu savunmalara gecilecek. Ama onun icin tarih verilmemis daha. Kesinlesmis bir zaman suresi yok kararin verilmesi icin diyor.

Sayfa 538/579 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •