Special Days Image
Sayfa 576/579 İlkİlk ... 76476526566574575576577578 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Bu furyada gelenlerin canina ot tikadi bu Sulun. Oteki topikte de yine eskiler kaldi. Oteki tarafa gecelim.

Mahkeme ile ilgili bilgiler 556. ve 557. sayfada. Ilgilenen birkac kere daha okusun bunlari. Cunku bu hisseyi kalici olarak goturecek tek sey mahkeme.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Peki simdi ne olacak.

Basvurulduktan sonra 1-2 ay icerisinde (ortalama sureler boyle idi, daha once istatistikleri koymustum) Anayasa Mahkemesi kabul edip etmeyecegini soyleyecek.

Bu kisim hatali. Duzeltelim olur da okuyan bulunursa.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    15 Aralik 2021 ikinci reddedilme bizi ilgilendiren tarih.

* 90 gunde SCOTUS'a basvurmasi lazim bankanin

* 60 gun banka uzatma isteyebiliyor (garantisi yok)

* Basvurulduktan sonra karsi tarafin 30 gun icinde savunmasini vermesi gerekiyor

* Minimum 1 kere uzatma isteyebiliyor karsi taraf. Limiti yok istenebilecek uzatmalarin, ama bu bizi ilgilendirmiyor zaten karsi taraf davayi hizla bitirmek istedigi icin.

* 10 gun icinde bankanin karsi cevabi vermesi lazim.

* Bu asamada 3. partiler olaya dahil oluyor. Mahkemeye basvurup niye davanin gorulmesi gerektigini belirtiyorlar. Herhangi birileri olabilir. Ne kadarlik bir surede basvuru yapmalari gerektigini bulamadim.

Davayi gorusup gorusmeyeceklerine karar vermelerini birakin, basvurunun onlerine gelmesi 6-8 ay alacak.

3. Peki 1-2 ay icerisinde Anayasa Mahkemesi basvuruyu kabul etmezse ne olacak?

Benim istedigim bu. Red kadari geldiginde jurili durusmalara gecilecek. Yani uzlasma ihtimali olusacak.

BUYUR SAYIN 666, SENİN YAZDIĞIN SORUNUN CEVABI YUKARDA?Dünden beri bunu soruyorum.
    YTD

evvvettt sevgili dostlar...
    nasıl olsa kimse yok burada... bugün itibarıyla 5,00 altına gelinnirse emekli parasından koymaya başlayacağım. aslında biraz almışım bile. maliyet 535 gibi

Ahanda haber... F16 modernizasyonuna ABD de yeşil ışık yanmış.
    Daha da gitmezsen hatırım kalır halkb!

Yahu xik gibi kagitta kim ne yapsin. Yanlis yatirimmis iste.

Inat edip durma, kagidi baska bankalardan pozitif ayirabilecek bir ozelligi kalmadi. Bankalar nemalanirsa nemalaniyor iste. Bir de secim. Onda da Is Bankasi daha iyi olur.

VIOP topigine de bak slx trade etmek istiyorsan. Haberleri anlik koyuyorlar.

666 teşekkürler. Kağıdın ne essek bir kağıt olduğunu zaten biliyoruz. Benim tarzım bu. Ölmüş eşeğe yatırım yapıp düzelmesini beklemek. Diğer topikte yazmadım ama bak haftalık hareketli ortalamayi Nisan ayında yakaladı mesela. Çok alsat yaptım kazandım da. Ama bu son parti Zarar.
    Akbnk da var bende. O da iyi fiyatta.

Mahkemesi 2024'e kaldi. Daha bu hisseye tazminat davasi acacak ABD'li yatirimcilar.

Parani baglayinca paran hic olur. Kac kere benim param hic oldu burda. Zarar da etmedim ki. Hisse deger kazanmiyor. Paran eriyor yatirim yapmissan.
    Arada gir cik olur ancak. Herifler durduk yerde fiyatini artirmadan degerini 4 kat artirdilar. Seneye de yapacaklar.

Yatirim hissesi bu degil, kusura bakma. Vaktini kafani parani harcayip durursun. Eskide kaldin diyorum sana anlamiyorsun. Dunya degisti.

Sayfa 576/579 İlkİlk ... 76476526566574575576577578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •