Sayfa 539/579 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Aga en ayar olduğum şey, xbank Garan vs düşerken hemen onlarla düşüyor, şimdi onlar toparladı çıkmak için nazlaniyor ya, kanser sebebi ..mk
    Spek hissede olsam mal toplanıyor diye sevinirim ama bunda bu hareketi 50 defa gördüm, safi ococuklugu bu, mal toplama ile alakası yok, herifler düşerken para kazanmaya alışmış, ucuz algısı ile hep keriz var nasıl olsa,
    Garan 13 kademe yukari attı, bunda tık yok.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Problemini biliyorsun iste. Once yazdim ucuz diye gelen kimseye birsey kazandirmayacak yine diye. Cok fazla ayi tuzagi yapiyor piyasa. Kagida giren babalar olmayinca da boyle maalesef. Normalde bu beklentinin prim yaptirmasi lazim ama yemiyorlar, gelmiyorlar. Yine de bir sekilde bu beklentinin satin alinacagini dusunuyorum vakti yaklastikca.

Fazla takip etme, sinirini yipratma, oluruna birak. Temyiz ile yukselirse red gelince tokatlanir. Yukselmezse zaten piyasa olumlu birsey beklemiyor demektir, fazla zarari olmaz.

Durumu ortada. 6 aydir alan bir 2M MSCI, 5M Kene. Bu bir banka hissesi, boyle sey mi olur.

Hissenin en iyi alıcı bankof, sonra sen, böyle tahta nasıl gidicek la,bu nedir nasıl bir tezgah bro. Nereye gitti o hacimler. Pastaya bakım 4-5 günlük harekette kazanan yok adam akıllı, bir gedik var Bir sen varsın heralde. Deniz zaten ucuza aldığını sattı o ayrı. Bir sürü maliyet var ,6 lira üstünden, o herifler burdan bir gram almıyor şimdi yersen, tezgaha bak... Kendi mallarini aldılar sattılar görünen bu.

Aga insanin onuruna dokunuyor,,1 buçuk yıl deli gibi sabret her şey kat kat giderken. Bu herifler gelsin 6.5 lira olacak diye bin tane tuzak kursun, heriflerin vizyonsuzluguna sovmeden edemiyorsun ki! Sanırsın 10 liraya gidiyo hisse, altı üstü şu ralli de 1.5 lira gideceksin.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Bugun benim islemim yok. Her gordugun sakalliyi da Abdulrahman Celebi sanma Sherlock! Haberden sonra araci kurumdan gelenler oldu. Daha once yoktu.

Tezgah yok bence. Salmislar cayira kagidi. 3-5 kisi islem yapiyor her gun iste. 2 de robot. Adam gibi alici girse satanin mali alinirdi. Deniz'in sattigi 12 milyon lot bir banka hissesinde hicbirsey degil. Ne paralar donuyor bankalarda.

Doğrudur,islemim yok diyosan her neyse konu o değil konu tezgah, ben tezgah olduğunu düşünüyorum, alicilar konusunda haklısin, tahtaya yok talep işte o yüzden bunlar at koşturuyor diyorum. 14 milyon satış bir şey değil diyosun bankalar için ama bunun için 14 milyon tek aracı kurum işlemi ben yakın zamanda hiç gormedim, yanılıyorsun, buna fazla o lotlar. Bı ara boyle yüklü satışı çiti yapmıştı endekste yabancı endekste cikarilma durumundan sonra.

Özet geçersek gerçek büyük yatırımcı küsmüş, kalan çakallarda olur alıp at kosturuyor derim hayırlısı.

Sayfa 539/579 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •