Sayfa 132/579 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. Fon bizimkileri de alsa da kurtulsak 5.72 den.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Seni de mi bezdirdi? Ne guzel kurtulmustun, hatta adina uzulmustum gidiyor diye o zamanlar.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Seni de mi bezdirdi? Ne guzel kurtulmustun, hatta adina uzulmustum gidiyor diye o zamanlar.
    Şimdilik öyle 666.Sağlık olsun .Keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner bu bozuk saatinde doğru zamanı vardır.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Son 10 günde partilere vekil desteği ile meclise girme gibi konular var. Bende pek ihtimal vermedim ama haksız değilsiniz. Bankalar krizi fena sırtladı. Özel bankalar bunu kabul etmiyor, onlarda baskı altındalar. Özetle seçime dair ip uçları var. Asıl olan soru neden erken seçim ve neler olacak. Bu ortamda akp istediği çoğunluğu alamayacak.
    Şöyle olabilirmi Kızıldağ Ortağım. Akp görüyor günden güne eridiğini. üstelik babacan akp den oy alıyor. bunu akp anketlerinde görüyorlarmış. üstelik bu corona krizinden dolayı bunu fırsata cevirelimde diyebilirler. yani miting falan pek yapamıyacak rakipler. ama iktidar her konuda daha avantajlı valisinden kaymakamına muhtarından polisine askerine kadar akp ye çalışacaklar. üstelik seçim kuruluna yeni atanan başkan süzme akp li. yani sandıktan istediği sonucu çıkarmaları mümkün mühürsüz zarflar gibi.. seçim 2021 de olur diye düşünüyorum.

5. Mahkeme için defter değeri ucuz tutuluyor söylemi gelen sermaye ile çöp oldu. Bankaya 7 milyar para girdi tepkisi çöp oldu. Bunun karlılık veya zararla ilgisi yok. Bir üstat derki, yabancı satacak, yerli alacak. Buna mecburlar. Bu bir anlaşma şekli diyor. Yani yabancının kalıcı şekilde sattığını söylüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Şöyle olabilirmi Kızıldağ Ortağım. Akp görüyor günden güne eridiğini. üstelik babacan akp den oy alıyor. bunu akp anketlerinde görüyorlarmış. üstelik bu corona krizinden dolayı bunu fırsata cevirelimde diyebilirler. yani miting falan pek yapamıyacak rakipler. ama iktidar her konuda daha avantajlı valisinden kaymakamına muhtarından polisine askerine kadar akp ye çalışacaklar. üstelik seçim kuruluna yeni atanan başkan süzme akp li. yani sandıktan istediği sonucu çıkarmaları mümkün mühürsüz zarflar gibi.. seçim 2021 de olur diye düşünüyorum.
    Akp seçmeni çok radikal bir kesim değil. Yani bir memnuniyetsizlik varsa dönüp bunu ağız dolusu söylemez ve içine atar. Bu durumda iktidar ne kadar güçlü ne kadar güçsüz göremez. Diğer bir durum ise tabanda çalışan yetkili memurlar, tabanda olanı aktarmaz. Tersine olduğundan Farklı söyler. Ben seçime gidilme şeklinde daha sonra daha kötüden korkuluyorsa bugün azalsada varolan güçün işi çevireceği düşünülür. Belediye gibi değil toplam çoğunluk üzerinden belirlenecek. Buda bir başka güven olabilir. Babacan onlar İçin bir tehdit mi onu görmeleri zor. Özetle daha sonra daha kötüsü görülürse azda olsa elde bulunan güç ile bir seçim mümkün.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Mahkeme için defter değeri ucuz tutuluyor söylemi gelen sermaye ile çöp oldu. Bankaya 7 milyar para girdi tepkisi çöp oldu. Bunun karlılık veya zararla ilgisi yok. Bir üstat derki, yabancı satacak, yerli alacak. Buna mecburlar. Bu bir anlaşma şekli diyor. Yani yabancının kalıcı şekilde sattığını söylüyor.
    Yabancı satışını yakından izleyen bir hocanın bu duruma getirdiği yorum aşağıdaki gibidir. Bilgi olması neden ile aynen kopyalıyorum. ..........
    Kimsenin daha ne olduğunu anlamadığı zamanlarda çıkıp "piyasa artık BB piyasası" demiştim.

Yabancının her satışını karşılamak zorundalar. Emir öyle çünkü.

Güçlerinin de bir sınırı olduğundan malı dağıta dağıta götürmek zorundalar ayrıca.

Hadise budur.

8.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Fon bizimkileri de alsa da kurtulsak 5.72 den.
    Sayın Bist 100

bugün ilk defa bende bunu düşündüm

sonra içindeki sese kulak verme dedim

gerçekten bezdirmeye iyi bezdirdi bakalım üç ay daha tutma sabrım var gibi her ne kadar gerçekten de sabır bırakmasa da umarım beklediğime değer

hakkımızda hayırlısı olsun

selam ve saygılarımla

Sayfa 132/579 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •