Sayfa 485/579 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu Halkbank Davası ile ilgili benim fikrim; Türkiye'nin 2022- 2023 Yılında yapılacak bir Başkanlık seçimi öncesine kadar bu dava bilinçli olarak sürdürülür, Seçim tarihi netleşir, ve şak diye Mahkeme den (gizli) uzlaşma çıkar..Reyis de bunu başarı olarak ilan edip, ABD yi dize getirdik, Ülkemizin menfaatlerini koruduk palavrasi atıp,seçim malzemesi yapar,oy toplar...Hisse fiyatı ve ortakları da o güne kadar ihtiyarlamaya devam eder..;-))

Oyle birseyin ihtimali yok Kar_Adam.
    Adamlar Trumpin, Guilliani'nin pesinde. Davadan Halk Bankasi lehine birsey cikamaz.
    Para cezasi seklindeki bir uzlasmayi nasil olumlu sunabilirler ki halka? ABD mahkemesi sana ceza vermis oluyor sonucunda.

Bizim tarafin olayi niye uzatip durdugunu anlamak mumkun degil. Nedir bunun amaci?

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Dava saatine doğru yatay gidebilir. Dava seri olarak başlarsa yukarı gidebilir, ters bir durum oluşursa halkb şelale modu açıktır.
    Son 10 dk dediğim gibi şelale olmuş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Oyle birseyin ihtimali yok Kar_Adam.
    Adamlar Trumpin, Guilliani'nin pesinde. Davadan Halk Bankasi lehine birsey cikamaz.
    Para cezasi seklindeki bir uzlasmayi nasil olumlu sunabilirler ki halka? ABD mahkemesi sana ceza vermis oluyor sonucunda.
    666 Ağabeyim;
    Amerika da başkanlık seçimi 2020.de..
    Trampet in tekrar kazanacağı ne malûm..??
    O tarihe kadar, köprünün altından çok sular akar..
    Uzlaşma ve Para cezasının,halka olumlu sunulması konusu ise,Türkiye de en kolay olan şey.. Suriye deki kendi toprağımız sayılan yerden, Süleyman şah'ın Kemikleri ni kaçırma (sahip çıkamamak) olayını bile başarı olarak gösterdiler...
    Dava konusu uzayıp, sulandırıldikca da yarın birgün unutturulur gider..

Bak,F 35 Uçaklarının ne gürültüsü var,ne de görüntüsü...Unutturuldu/yutturuldu bile..

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu nedir yahu.
    Duruşmanın Google çevirisi.
    Fikir verir diye paylaştım.
    Her fikirdeki yoruma açığım. Lütfen kaba ve saygısız ifadeli yorum yapmayın.
    Yazdıklarım fikir ve düşüncelerim dir. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz.

7. Dostum 5.51 tekrar girdiğimi yazmıştım burada hatırlarsın...1 maaş kadar kâr aldım yeter hamdolsun.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ciko sen de cabuk havlu attin ya.

6.47 'den yüzde 50 verdim gitti kalanı bir atak olursa verip çıkacam

Sayfa 485/579 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •