Sayfa 505/579 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by Lohengrin Yazıyı Oku
    Sonunda kimse kalmadı forumda. Hissede kalan uzun soluklu kişilerin çoğu da kaçtı sanırım.
    Kosele bi gitsin, sonra yazariz. Halk var bende hep Lohengrin.

Bizi kovmak için adamlarını çağırmış.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Halkın cafesi...Herkesin cafesi....Burda olmak halkla beraber ....Heehhh...
    Sahi ne olacak bu Halkbank ın ABD deki mahkeme durumu.Amerikan senatosunda Türkiye ye yaptırım konuları geçiyor medyada.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Sendemi camako, titretilmek istiyorsun sabah sabah hemide?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sendemi camako, titretilmek istiyorsun sabah sabah hemide?
    Bizim çizgimiz belli titretiriz...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Arkadaşlar lütfen bir bilen yazsın. Şu an tine zarara düştüm maliyetimde stop yine yapamadım. Ne olacak destekte dinlemiyor. Satayım mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnsanlara satayım mı diye sormayın bence kimse al sat demez burada. Diğer Halkb başlığında grafik kademe bir yığın şey paylaşılıyor. Hedefinize ve bekleme vadenize göre kararınızı verin. Ama anladığım kadarıyla sürekli bu kadar panik olduğunuza göre kredili işlem yapıyorsunuz veya paranızı kısa vadede başka bir yere aktarmanız lazım. Bence her harekette bu kadar üzülüyorsanız Halkbank doğru hisse değil, hatta borsa doğru yer değil naçizane. Çünkü ülkenin ve dünyanın durumu gereği borsa gemisi sürekli sallanacak. Stabil, huzurlu kazanç bu borsada zor. Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen bir bilen yazsın. Şu an tine zarara düştüm maliyetimde stop yine yapamadım. Ne olacak destekte dinlemiyor. Satayım mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Değişmeyen tek şey değişimdir.
    Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.

Sayfa 505/579 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •