Sayfa 545/579 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Hah cok guzel bir tespit. Ben de aynen oyle dusunuyordum onceleri. Hatta "Bu is sadece bu Deniz ile yuruyecek birsey degil" demistim kendime.

2. Denizin kötü niyeti olsaydı tahtayı önceden sürer malı boşaltırdı fakat o şekilde bir hareketin içinde olmadı. Haber sonrası piyasanın yukarı değerlemesi sonucunda o da kar gördü ve çıktı. Doğal olanı da bu zaten
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hah cok guzel bir tespit. Ben de aynen oyle dusunuyordum onceleri. Hatta "Bu is sadece bu Deniz ile yuruyecek birsey degil" demistim kendime.
    Kesinlikle öyle

bu tahtaya giren emeklilik fonları ve yatırım fonları bile anlık vur kaça geliyor. Deniz yine onca zaman iyi taşıdı malları

gelen haberi de iyi değerlendirdi..

Deniz baktı hep ben destek oluyorum başka destek yok dedi . tabiki 666 abi hariç

denizde en son pes etti

bu yüzden denize kırılmaya kızmaya gerek yok
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Sherlock'un demek istedigi kimin eli kimin cebinde belli degil. Isin icinde o da olabilir. Ama 5.30'dan 3 milyon lot satmisti bir kere, ondan sonra 5.60'a gitti tahta. Kene ilk geldigi gun. Bence bir cete yok aslinda. Degisik degisik insanlar.

Kaldi ki 12 milyon lot bir banka hissesinde hicbir sey degil. 2 sene once 2 gunde birisi 300 milyon lot satti Garantide.

TAV'da mesela kagit 100 bin lotla tepe taklak gidiyordu 16'larda.
    Asidan sonra Credit 6 milyon lot satti 21'den. Daha sonra da Meri 5 milyon lot. Piyasa hepsini topladi, hic takmadi. TAV'dakiler gercek yabanci bir de.

6. buradaki yabancılar bile şüpheli olabilir.

en basitinden bir diğer hisselerdeki yatırım ve emeklilik fonlarına bakıyorum adamlar aldımı malı uzun süre taşıyor. bizim buna gelenlere bakıyorum en fazla taşıyan 5 gün buda yatırım fonu

daha önceki düşüşte özellikle bizzat tahtayı aşağı çekende yatırım fonlarından gelen satışlardı

resmen zararına milyon lotları sattı

o işlemi çok merak etmiştim. hatırı sayılır mal toplayıp neden o kadar hisseyi satış baskısı için kullandıklarını bu dedigim olay çok kısa zaman önce oldu

Tahtada cok uzun suredir gercek yabanci yok. Citi/Doce'de kaliplasmis mallar var sadece. Onlar da Kaliforniya Ogretmenler Dernegi falan filan. Paralari p.c oldu. "2018'de yapacak birseyimiz yok, yatirimimiz cok deger kaybetti" demislerdi o dolar krizinde.

Sayfa 545/579 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •