Sayfa 266/579 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Doktor bu olaylarin oldugu yerler zaten Demokrat eyaletleri. Ordaki soccer momlar ayaklanir, Trump'a oy verir zaten. O iyi bir businessman. Haliyle dini de kullaniyor gerektiginde.

Hulk davası 30 hazirana ertelenmis

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sagolasin narin. Gay katip koymus.

4. Bugün kardeşim aradı.
    Sıfır araba için 4 ay sonraya gün vermişler.
    Zam falan gelirse de kabulümüz şeklinde sözleşme imzalamışlar.

Bu arada borsanın en uyuz kağıdı olan Ekgyo da gitti.
    Bir tek bu kaldı.

Abi bende yok ama ortaminiz çok nezih. ..
    Sırf burda yazmak için alınır. ..
    Saygılar. ..

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Baba kağıtlar dışında kalanların uçtuğuna kaçtığına bakmayın.
    Tahtaya hatırı sayılır şekilde müdahil olursanız gidişatın değişeceğini unutmayın.
    Moktan kağıtlarda adamın cebine elimi sokamam.

Bu arada Halkb hedef fiyatıma zam yaptım....

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bir de erick'e kizip duruyorsun kotuluyor diye. O kotulemesin de kim kotulesin. Bu insanlar borsaci degil ki. Disarda calisiyorlar, ulkeye getiriyorlar.

Aldiklari da antin kuntin hisseler degil. 30 Endeksi hisseleri almislar. Yatirim yapiyorlar. Yani devamli sokacaklardi. Boyle zarar nerde gorulmus.

O cocuk ev aldi, dunya kadar para kaybetti. Taksi madalyonu aldi, dunya kadar para kaybetti. Halk aldi, ebesi bellendi.

Bir daha bir kurus getirir mi ulkeye?

E simdi diyeceksin mevduata koysaydi, borsa garantili yatirim degil. Tabi ki oyle. Ama bunlar bluechip hisseler. 100 bin dolar sokup 7 bin dolar olmasi dunyanin neresinde gorulmus? Bu para insanlara gokten yagmiyor, essek gibi calisiyorlar kazanmak icin.
    Erick haklı çıktı dava konusunda..Gerçi malumun ilanını yapıyordu, ben de bankanın minderde kaçtığını düşünüyodum yalnız erick in zaten içimiz karaydi daha da karartır bir üslubu vardı.. haklısın belki onun psikolojik durumu bunu gerektiriyor,ne diyelim yerli milli diyenin ağzına vurmak lazım bu hisseleri rulo yapıp. Halk ister halkbank miker formasyonu, sonumuz hayrolsun.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

8. halk.jpg

Artık iyi/kötü dibini gördüğünü düşenerek geçen hafta bi miktar aldım. Haber akışlı belki sarkıtabilir ama sonrası hızlı gelişecektir diye düşünüyorum. Tabi herkesin riski kendine...
    Bu grafik bana hep ilginç gelmiştir. Halkbank ve MSCI Turkey ETF
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 266/579 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •