Sayfa 544/579 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Adama niye kiziyorsun yav! Karini gordu verdi iste. Gecenlerde de 5'er milyon yazan oymus demek alt kademelere.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ABD Bankalari zirve yaptilar. Korona oncesini de gectiler.
    Dün gece baktım yurtdışı banka grafiklerine üst üste koydum, bizimki için 175-180 bin potansiyeli var, neden bilmem son ay onlar Mersin'e biz tersine formasyonu olmuş, belki mal toplamadir belki kaçıyorlardir bilemem ama satılan pek bir şey goremedim..
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Ceteden de olabilir tabi ki dedigin gibi. Tahta yine yan basti, bu 6'dan gelenlerin parasi yeniyor anlasilan. Onunde de uzun sure birsey yok. Uzlasma falan da olamaz ki temyiz karari cikana kadar.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adama niye kiziyorsun yav! Karini gordu verdi iste. Gecenlerde de 5'er milyon yazan oymus demek alt kademelere.
    Diyorum ki kufrettigimizin grubun ta kendisi o, ona öyle izin verirler miydi sence 6 üstünden ,14 milyon mal satmaya, nereye satıyor yahu, hadi sattı alan salak mı, mali aldı eline gerisin geri tekrar denizin maliyetlendigi 5.30 Lara kadar düşürdü mali.. iyi niyetlisin ama bence durun bu. Garantiler aklar milyon milyon aldi ne hikmetse tahta 1 lira geri geldi. Yok dostum.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Ordan mal yiyenler geri verdi sonraki gunlerde. Ayrica 11M+'a kadar da cikmisti o gun ikisi, 7M'e dustuler. Bence cete degil Deniz. Ama bir onemi de yok. Piyasa mahkemeden somut birsey gormek istiyor ya da mahkemeden olumlu birsey cikmayacagini fiyatliyor.

Genel olarak kamularda bir baski var uzun suredir.

8. Tahtaya kimse cesaret edemezken deniz sahip çıktı ve emeğinin karşılığını aldı. Benim gördüğüm de bu
    Yorumlarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken, alım veya satım kararlarınızda tavsiye alacağınız kişiler ve kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yatırım danışmanlığı belgesine sahip kişi ve kurumlar olmalıdır.

Sayfa 544/579 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •