Sayfa 561/579 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    666 agam

bütün yazdıklarınızı tam beynime nakşederek sabah bi kez daha okudum

sonra cenaburabbülalemine sığınıp 5.55 den sizin bize aşikar ettiğiniz şu at hırsızlarının arasından malı gömdüm

bereketinin bolluğu sayenizdedir müteşekkirim...

alttan yavaş yavaş bugün yarın yerine koyacağım malları tekrardan

başımızın tacısınız güzelliklerle dolu bol kazançlı bereketli seanslar dilerim...

Muahahahahaha. Dikkat et civan ortak, o at hirsizlari isini bilir. Gecende surerken ati altimdan aldilar, atin gittiginin bile farkinda olmadim.

Bugun hisseye bir talep oldu. Bunu kullanmak zorundalar bir sekilde yukari asagi calkalayarak. Islem yaptigin zaman hicbir sefer ayni gun yerine koyma. Bir kismini verip verdigin altina inmesini beklemek mantikli strateji. Ama dikkatli yapmak lazim mali kaptirmamak icin. %30 gibi mesela.

Ayrica tasiyorsun nasil olsa. Biraz daha sabirli da ol, 1 sene 3 ayi kaldi bu isin en fazla.

http://share.matriksdata.com/Images/...1221313675.png

Gelmiyr balinanlar arkadas. Ben ne yapayim. Senelerdir ayni terane. Kagit niye oyle gidiyor hoppadak iniyor saniyorsunuz. Herifler mal tasimiyor ki. Aldiklari mali kurumsala yukleyemiyorlar bir sure sonra. Vermek zorundalar aldiklarini.

Bakiyorlar tahtaya giren balina yok. Yani birinin maliyetlenmesi yok, fiyati korumaya calismasina gerek yok. Hemen vermeye basliyorlar. Nasil olsa kagidi savunacak yok biliyorlar.

At hirsizinin ozelligi oportunist olmasidir. At calmaya giderken okuz goruse onu da calar.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    hicbir sefer ayni gun yerine koyma. Bir kismini verip verdigin altina inmesini beklemek mantikli strateji. Ama dikkatli yapmak lazim mali kaptirmamak icin. %30 gibi mesela.

Ayrica tasiyorsun nasil olsa. Biraz daha sabirli da ol, 1 sene 3 ayi kaldi bu isin en fazla.

http://share.matriksdata.com/Images/...1221313675.png
    bunu post-it olarak pc ekranının köşesine yapıştıracağım
    Duhul: Feb 2004

Civan ortak o isi ben cok yapiyorum. Aldigimin altina satmiyorum, sattigimin ustune almiyorum.

Ama gel gor ki hisse tasidigim icin bir ise yaramyor. Hissenin deger kazanmasi gerekiyor, o da olmuyor. Mahkeme ile ilgili yol haritasini onceki sayfalarda cizdim. Ona gore pozisyon degisimi yapacagim. Bu is icin de mantikli olani Anayasa Mahkemesinden cevap gelmesini beklemek. Kabul ederlerse bir iki tavanini alip tuyeceksin. Cunku orada buyuk bir vakit kaybi olacak.

Ha secim gibi piyasaya mahkemenin cozulecegine dair isaret veren olaylar olursa yeni strateji yapilir. O zamana kadar kim olmus kim kalmis.

8. 666 cafeyi senmi devr aldın hayırlı olsun. Herkese benden çay .
    Büyükresmi de görün olması gereken 1.5 garan fiyatı.
    Bankalar geri kaldı.İyi bilanço geleceği tahmin ediliyor son çeyrekte.Çarşıda pazarda ucuz ne kaldıki .
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 561/579 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •