Sayfa 218/579 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bence cucuk kadar seylere bulasma. Yazilim benim isim, ne yaptigina bakmadim bile onun. Iyi yerden girmemissen riskine degmez onlarin hicbirinin.
    2000 lotu gecmiyorum. ama 3-4 kez sat al imkanı oldu, ya sonunda yakalayacak yada yakalanacak.

2.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Ecilic hakkında görüşü olan var mı
    pandemi bitti, yeniden doğar mı doğmaz mı buna bakmak lazım, aynı şey migros ve bim içinde gecerli.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Halk Bankasi 2 kere golden cross yapti. Ikisinde de onu yaptirip milletin eline verdiler. Kac kere trend degisimi bekleyelim, 3 sene gecmis artik. Tahta cevirmek oyle harala gurele dalmakla olmuyor. Ekip calisiyorlar. Onlarin yaninda 5 tane teknikci vardi, ona gore cizdiriyorlar.

50 gunluk aortlar guncel diyorsun da... O 50 gunlukler olana kadar ati alan uskudari gecmis oluyor. Sonra tekrar bozuluyor. Bizim piyasamiz oyle derin bir piyasa degil. Ama sonuc olarak bir sistemin olduktan sonra sana kazandiran ne ise en iyisi odur, degil mi?
    Bütün hisselere satış geldi, bütün hisseler neredeyse 200 günlük EMA altında.

assolisti piste alalım
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bankalardaki duruma iyice isgillendim. Muhtemelen mahkemeden olumlu bir sey cikacak hepsi fisekleyecekler.
    Garan'da işlem hacmi son günlerde inanılmaz arttı, umarım haklı çıkarsın ki bu lanetten kurtulurum.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Halk Bankasi 2 kere golden cross yapti. Ikisinde de onu yaptirip milletin eline verdiler. Kac kere trend degisimi bekleyelim, 3 sene gecmis artik. Tahta cevirmek oyle harala gurele dalmakla olmuyor. Ekip calisiyorlar. Onlarin yaninda 5 tane teknikci vardi, ona gore cizdiriyorlar.

50 gunluk aortlar guncel diyorsun da... O 50 gunlukler olana kadar ati alan uskudari gecmis oluyor. Sonra tekrar bozuluyor. Bizim piyasamiz oyle derin bir piyasa degil. Ama sonuc olarak bir sistemin olduktan sonra sana kazandiran ne ise en iyisi odur, degil mi?
    grafikte yukarı yönlü 3 adet kesişme var ,golden cross...
    aşağı yönlü de 3 adet kesişme var,death cross...

1. yukarı yönlü kesişme, fiyatlar dip seviye olan 10 cıvarından ,14 cıvarına olan yükselişte gelmiş.sonrası ise 16.50 hareketi görmüş.
    2.yukarı yönlü kesişme,2017 yılında olmuş.fiyat 7.20lerden dipten çıkmış ,kesişme 9,50 seviyelerinde olmuş.ve zaman içinde fiyatlar 15 seviyelerini test etmiş.
    3.yukarı yönlü kesişme birkaç ay önce olmuş.5 seviyelerinden başlayan yükseliş 7 seviyelerinde yukarı kesişme ile fazla ileri gidemeden sonlanmış.

özet...
    golden cross oluşumu belli bir zaman ister ve kesişme için halk bank özelinde asgari dibe göre yüzde 50 yukarı ister.sonrası fiyatlar daha yukarı gidebileceği gibi ,yükseliş sonlanabilir de.golden cross oldu diye hisse alınmayacağı gibi ,tersi durumda golden death oldu diye de hisse satılmaz.çünkü sizin tabiriniz ile atı alan üsküdarı geçmiş oluyor.

benim 50 günlüklere yaklaşımım bu crosslar gibi değil.bankalarda 50 günlüklere yakın oluşu ,ilgililer için takibe değer.zaten fiyatlar da gıdım yol almış değil.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...b712b9da53.png

küçükler lütfen uçaklarızı alın kenarda oynanın
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Tekrar bakmakla ugrasamam ama 2 tane golden cross oldu. Ikisinde de milleti malladilar. Hatta 3 tane galibe 2017'den beri. Agha'ya sor anlatsin.

Sayfa 218/579 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •