Sayfa 201/579 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    haklısın ama Galip bir kucağında gürcü kız varken deftere ancak bu kadar çizgi atabiliyor.
    Abi efsanesin sen yaaa

2.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Abi efsanesin sen yaaa
    Yok abi, o sizin sizlerin güzelliği, güzel gördüğünüz içindir. Teşekkür ederim.

3. Enigma, günümüzde insanlar çok aşırı kalitesiz, bu kalitesizlik bize karşı değil, kendilerine karşı. Kaliteli insan ölüm ve doğum gibi majör hallerde belli olur. Şimdi adamın çocuğu oluyor, istiyor ki Tramp gelsin çeyrek taksın, haberi olsun. Yada birinin bir yakını ölüyor, o olayı uç noktada yaşıyor. Şuan ülkedeki suriyeli çocukların alayı (1-5 yaş) yalın ayak yere basıyor, bu şekilde yetişiyor, ilginç bir bağışıklık sistemi oluşuyor. Ama bizim şehirli çocuklar pamuklara sarılıyor. Günümüzün yeni anne babaları doğru çocuk yetiştiremiyor. Mevcut jenerasyon çok kötü. Ama beki bunların çocukları ileride iyi olabilir. Özetle 1980-2010 arasını çocuk veya genç yaşayanlar daha dolu dolu yaşadı ve gördü. Borsamız bu nedenle yeni jenerasyona uygun bir yol izliyor. Borsa asaleti güçü kudreti kalmadı. Bugünün ereğli tahtası bile buna bir işarettir.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ya şu doları 6,830 üstüne ısrarla almıyorlar, neki sürekli tetikte ol bir arkana yaslanma.
    seans kapanışında sanırım merkez bankası bir foreks hesabı açtı ve oradna işlem yapıyor, aynı anda yurtdışı foreks işlemleri kapatıldı, adam bizim paramıza ulaşmak için %20 faiz ödüyor. ne ulaşırım ne öderim hesabı. sabah9 akşam 18 saatleri arası işlemler gerçek işlemler. iki gün önce her kapalıyken kur 6,699 gördü, şuan 6,815. iki gün önce kim gece kaç doları kaçtan sattı. rezervler buralara gidiyor.

seansın ilerleyen zamanlarında bankalarla viyana kapısı zorlanacak gibi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    seansın ilerleyen zamanlarında bankalarla viyana kapısı zorlanacak gibi.
    bence her yerden short açanların bitmesini bekliyorlar, onlar short acmayı bıraktığında yada eski shortları zararına kapattığında ciddi bir şelale durumu yaşabilir. çünkü 100 binden buya short açan sayısı aşırı fazla. zaten dün bir darbe aldılar teminat yatırdılar ama işler karıştı o cephede. Neden böyle yazdım, çünkü yabancılar spot piyasada satıcı, vadeli piyasada alıcı oyun oynuyor.

akkızı ata bindirdim.
    5.80 çayına saldım.
    dereyi geçerse onların
    geçmezse benim olur
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Herkesi kacirdik be topikten.

Sayfa 201/579 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •