Sayfa 286/579 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. asilsan 31,86 TE görünüyor, bakalım kaç açacak, Halkbank 5,58 görünüyor, asil de 31,30 STOP. Halkbank için stop 5,36 Endeks için net stop 104 bin. 104 bini tek bir saniye görmesi yeterli.

Sinsi sinsi 1-2 kademe gidiyor hergun.

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    666,
    Libya bizim mütahitlere emanet, Anel gibi şirketler için ne düşünüyorsun?
    Hic bilmiyorum maalesef agha. Libya'nin faydasi olacaksa Tekfen'e olur en cok herhalde. Onlarin baglantilari iyiydi karmasa cikmadan once.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    A1 ceza almis, bu hisse ile ilgili baska kararlar da vermis spk emir iptali vs gibi.
    Bu hisse 2 lirayken almadim neden almadim hala cozebilmis değilim, sirf bu salgin yüzünden takibe almis ama reel olarak almaya elim gitmemisti 4.50'ye dusunce de almadim nasil bir sacmalik anlatamam neyse tanıdığım birisi bu hisseyi 10 lira gibi bir rakamdan aliyor 50 bin lirasi 300 bin oluyor satmiyor, sonra arabasi var onu satıp daha yuksek fiyattan bunu aliyor, daha sonra babasi emekli ikramiyesini daha yuksek fiyattan hisseye yatiriyor ve o gunden beri kagit soluksuz düşüyor, su an ne durumdalar bilmiyorum 1 haftadir gormedim nerdeyse.
    Bu sirketlerin hepsi hikaye. 2018'in basinda adamin teki ABD'den doktorlar getirmisti, konusturmustu kanseri tedavi ediyoruz diye. Bayagi ciddi, bilimsel makaleler calismalar yapmisti. Arti Yatirim Holding.

4'ten 1'e 3 ayda sonra.

Muhtemelen bu sirket de arastirilsa yurtdisina sattigim test kitleri falan filan dedikleri de bostur. Disardan alan da kendisidir.

Ulkede yalan beyanatta bulunmaya yaptirim yok ki.

SEC Elon Musk'a 20 milyon dolarlik ceza odedi bir tweet atti diye.

Tweetinde "Tesla'ya finansal destek bulduk" demisti.

Gelismis ulke ile gelismemis arasindaki fark burda. Soylediginden sorumlu oluyorsun.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    A1 ceza almis, bu hisse ile ilgili baska kararlar da vermis spk emir iptali vs gibi.
    Bu hisse 2 lirayken almadim neden almadim hala cozebilmis değilim, sirf bu salgin yüzünden takibe almis ama reel olarak almaya elim gitmemisti 4.50'ye dusunce de almadim nasil bir sacmalik anlatamam neyse tanıdığım birisi bu hisseyi 10 lira gibi bir rakamdan aliyor 50 bin lirasi 300 bin oluyor satmiyor, sonra arabasi var onu satıp daha yuksek fiyattan bunu aliyor, daha sonra babasi emekli ikramiyesini daha yuksek fiyattan hisseye yatiriyor ve o gunden beri kagit soluksuz düşüyor, su an ne durumdalar bilmiyorum 1 haftadir gormedim nerdeyse.
    Insanlarada para var, ne paralar sokuyorlar borsaya degil mi?

Taktik ayni. Once guven verdir, sonra gecir. Bu yuzden "tek hisseye yogunlasma, kredi ile islem yapma" gibi bazi borsa kurallari cok onemli.

Sonuc da ayni. Parayi sifirliyorsun. 1 tanesinde vuruyorsu, 2 tanesinde vuruyorsun. 3'unde yakaliyorlar, parayi soktukta sokuyorsun, batip gidiyor.

Bu sirketin ihrac ettim, suraya sattim, sunu yolladigim dedigi butun hikayeler muhtemelen bostur, diger ulkelerde karsi taraftan alici da kendisidir.

7. Kredi cekip intihar edenler varmis. Dusunsene bunun parasi olsa kredi cekmez 200 300 cektiyse parayi da sifirlar sonuc malum.

Bist100 haftalık grafikte dirence geldi, halkbank yüz güldürmedi. Şimdi bist100 burdan düzeltme yaparsa ki rsi gunlukte hep bu seviye iken duzeltme olmuş geçtiğimiz 3-5 yıl olan durum bu. Halkbank zararı bile çıkartmamis henüz kriz öncesi fiyattan kmlerce uzakta iken nasıl satalım şimdi? Aynı olayı endeks 125 e giderken de yaptın halkbank, yüz güldürmedin sattirmadin sonra çakıldın. İki ucu oklu değnek var mı yorumu olan. Endeksi bankalarla mi tasiyacaklar yoksa düzeltme ile halkbank 5.20 ler mi gelecek yine..
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Sayfa 286/579 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •