Sayfa 256/579 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    apo hisse degistirerek para kazanma olayi cok zor borsada.
    Sise maalesef talihsizlik oldu.
    Fazla dert etme bence, ufak hisseler haric kimse birsey kazanmadi zaten.
    Agirlik sisede nasil yakalandiysak bildigin kundeye aldilar bizi kurtulus yok bekleyecegiz, nerden baksan portfoyun %70i kalanini da dagittik tupe bankaya gyo falan ama covid darbesi de bizi ansizin yakaladi ve maliyetler cok yukarda kaldi sanssizlik elde para olmayinca dipten alip maliyet dusurememek oldu, bir ara kredi çekip maliyet dusureyim dedim ama bu isin de dibi yok, sonra ordan dondu endeks valla kredi ceksem su an nerden baksan yuzde yuz kara geçmiştim.

Kredi isine girmek iyi degil, bosver iyi yapmissin. %100 yapani tasiyabilecek miydin mesela, %30'da verecektin muhtemelen.
    Sise'nin dolardan cok alacagi birikti, ama bir surecten geciyor. Uzun vadeli yatirim yapacak olsaydim Sise ve Petkim olurdu kesinlikle.

https://www.youtube.com/watch?v=Zys0Yi23_jY

Tanker hazmat tasiyormus, yol kapali degil, yolu isgal etmisler. Bir devrilseydi orda neler olurdu. Korna caliyor ama ancak o kadar mesafede durabilmis.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=Zys0Yi23_jY

Tanker hazmat tasiyormus, yol kapali degil, yolu isgal etmisler. Bir devrilseydi orda neler olurdu. Korna caliyor ama ancak o kadar mesafede durabilmis.
    Simpsons dizisindeki kehanetler gercek mi bu konuda ne düşünüyorsun 666?

Kehanetler neymis apo?

Citi musterilerine likit olmalari gerektigini, piyasanin realiteyi idrak edemedigini soylemis.

Ben tam tersini dusunuyorum. Bence piyasa bunun cok iyi farkinda, bu yuzden FED'in devamli para pompalayacagini dusunuyor.
    ---

The stock market isn’t reflecting reality yet, but Citigroup warns that pain and ‘collateral damage’ are on the way
    Published: June 1, 2020 at 10:56 a.m. ET

‘We definitely feel that the markets are way ahead of reality. We really are telling every client to tap the market if they can because we think the pricing now couldn’t get any better.’

That’s Manolo Falco, Citigroup’s C, +3.21% co-head of investment banking, explaining to the Financial Times why he believes the firm’s corporate clients should raise as much cash as possible before the reality of the pandemic sinks in for investors.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Citi musterilerine likit olmalari gerektigini, piyasanin realiteyi idrak edemedigini soylemis.

Ben tam tersini dusunuyorum. Bence piyasa bunun cok iyi farkinda, bu yuzden FED'in devamli para pompalayacagini dusunuyor.
    ---

The stock market isn’t reflecting reality yet, but Citigroup warns that pain and ‘collateral damage’ are on the way
    Published: June 1, 2020 at 10:56 a.m. ET

‘We definitely feel that the markets are way ahead of reality. We really are telling every client to tap the market if they can because we think the pricing now couldn’t get any better.’

That’s Manolo Falco, Citigroup’s C, +3.21% co-head of investment banking, explaining to the Financial Times why he believes the firm’s corporate clients should raise as much cash as possible before the reality of the pandemic sinks in for investors.
    Realiteyi ikinci çeyrek bilançoları ile görecekler...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anladigim kadariyala senin problemlerin de bayagi degisik cuneytt.

Dunya yanip yikiliyor yav!!!
    Akşam koltukta telefondan okurken İçtigim çayı püskürttüm,halı kolduk telefon conta oldu. Hane halkı yaptığım maddi hasarlı kazadan sonra bukadar neye güldüğümü çok merak edip ısrarla yazıyı okumamı istediler.siz anlaymazsınız dedimse ısrarcı oldular,mesajı okuduğumda birde harbi bu adam kafayı yemeye başladı modunda bakışlara maruz kaldım )) Allah seni bildiği gibi yapsın emi o nasıl cevaptı o )
    I cash

Sayfa 256/579 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •