Sayfa 18/579 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 137 - 144 arası.

Konu: HALK Cafe - III

7 milyar tahsilli parası,
    3.5 de şu andaki %50 payları
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

ne oldu TH kaçtı mı
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    İlginç
    Hiç kimse bu kadar sermaye geldikten sonra olacak deli kazançtan bahsetmemiş.

Benim %50 %50 ortagım sermaye kadar para getirecek ama senin oran %25 olacak artık ortak dese hayır demem. Çünkü o para ile iş yapacağız. Benim ortak kendi başına şirket kurup iş yapsa daha mi iyi.

Yani TVF bize sermaye getireceğine başka banka kurabilirdi dimi. Öyle düşünün bir de.
    .
    .
    .
    Haaaaa bu kadar sermayeden sonra kredi verecek elbet ve diğer özel bankaların yüzüne bakan olmaz artık. Kamu bankasından kredi alamayan ne kadar kişi var ise hepsi özele gider bence
    Son düzenleme : secbul; 12-05-2020 saat: 05:18.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Mükemmel gelişme bence.
    Seçbul kardeş en ucuz senet elimizde derken şimdi garantiden bile pahalı duruma gelecek duruma düştük bunun neresi güzel ben mi yanlış biliyorum defter değeri 0.45-0.87 arası bir duruma gelmeyecek mi?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    eğer planlanan tahsislinin oranını bilseydik hesabımızı yapar ve spota göre iskontolu mu yoksa primli mi olduğunu ortaya çıkarırdık, böylece de bu haberin yarın hisseye nasıl yansıyacağı belli olurdu, tahsisli oranı bilinmediği için önceden hiç bir şey öngörmek mümkün değildir
     Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye artırımında hissenin ağırlıklı ortalaması alınıyor. Örnek olarak aşağıda paylaşıyorum.

Özet Bilgi Sermaye Piyasası Kurulu'nun Tahsisli Sermaye Artışı Başvurumuza İlişkin Kararı Hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Düzeltme Nedeni Yüksel KARDEŞ tarafından GEM Global Yield Fund LCC SCS'ye (GEM) ödünç verilen 6.000.000 nominal adet Şirketiniz payının 22.03.2018-29.03.2018 dönem aralığında ağırlıklı ortalama satış fiyatı olan 6,59 TL olarak belirlenmesi
    Şöyle bir şey denmiş...

Yani 2 tarih arasında...

.
    .
    .
    Yabancı ortağımızı sahneye bekliyorum.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Seçbul kardeş en ucuz senet elimizde derken şimdi garantiden bile pahalı duruma gelecek duruma düştük bunun neresi güzel ben mi yanlış biliyorum defter değeri 0.45-0.87 arası bir duruma gelmeyecek mi?

Olurmu öyle şey. Deli gibi sermaye giriyor içeriye. O para ile iş yapmayacakmı.

Psikolojik YAS süreci

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    2010 yılında gsray %9900 bedelli yaptı ve kendisi loca koltuk gösterdi. Biz ne sermayeler gördük. Burada tahsisli evet ama en azından biri para getirecek. Şayet senet 20 lira olsa defter değeri 0,90 olsa evet olumsuz olurdu ama defter değeri çok düşük.
    Zaten defter değeri düşük olduğu ve defter değeri hisse değeri yükselmeden bir anda yükseleceği için olumsuz değil mi ben mi yanlış biliyorum? Çünkü borsanın en ucuz hissesindeyiz derken terse yatmadık mı?

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    İlginç
    Hiç kimse bu kadar sermaye geldikten sonra olacak deli kazançtan bahsetmemiş.

Benim %50 %50 ortagım sermaye kadar para getirecek ama senin oran %25 olacak artık ortak dese hayır demem. Çünkü o para ile iş yapacağız. Benim ortak kendi başına şirket kurup iş yapsa daha mi iyi.

Yani TVF bize sermaye getireceğine başka banka kurabilirdi dimi. Öyle düşünün bir de.
    .
    .
    .
    Haaaaa bu kadar sermayeden sonra kredi verecek elbet ve diğer özel bankaların yüzüne bakan olmaz artık. Kamu bankasından kredi alamayan ne kadar kişi var ise hepsi özele gider bence
    Secbul şimdi halk vakıf bunlar durum nolur diplerden kalıcı uzaklasirmi yoksa saman alevi etkisini olur. Dunku düşüş te garipti. Dün vadelide yüklü vakıf long girdim. Gece bu haber geldi. Ekmek yermiyiz?

Sayfa 18/579 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •