Sayfa 101/164 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 801 - 808 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

yesil sermaye artirim sureci bitince,zincir gyo faal hake gelmus olacak,kphol sermaye 4,200 artik yesilin sermayesi buyufugune gore , tesilin yerini almaya aday, boyle kucuk sermayeler anirmal fiyattalar..insallah borsa cikusindan nasibini almayan sirket herkesi guldurur. bu aralar yinede olumku bir baslangic yada geri donus basvurusu bekliyoruz.

2. Özet : 1-biste basvuru 2- yeni pazarda açılış 3- yeni projelerle buyume

3.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Özet : 1-biste basvuru 2- yeni pazarda açılış 3- yeni projelerle buyume
    denetçi raporu için şirket işi agırdan alıyor. sirket yetkilisi ile görüşen bilgi versin.

4. Yesilin sermaye artırımı yapılıp zincir gg ye ödeme yapılırsa kphol kendine düşen payı nasıl ödeyecek merak ediyorum.
    Tek kurtuluş yolumuz zincir gg görünüyor. Sabır.

5. denetçi belirlenmesi ve yeni raporun çıkması gerekiyor. sicil gazetesinde yeni denetçiye ilişkin bildirim yok.

6. YESİL'de işler hızlandı. Belki burayı da kurtarır Kamil beyimiz.
    Ha gayret az kaldı.
    Açıldığın ilk gün tabana satış yazacak o kadar çok kişi var ki...
    Lakin serbest fiyattan açılacaksın. Tek fiyat olunca o nasıl olacak çok merak ediyorum doğrusu.
    Neyse açılsın da tek derdimiz o olsun.

7. YUH diyorum, başka da bir şey demiyorum. Yeşil Holding'in bize sattığı Zincir G.G. A. Ş. tekrar nasıl Yeşil Holdinge geçmiş anlamadım.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...79d6ebbfd52f45

Buyurun buradan okuyun. KPHOL bunu almamış mıydı?
    Ayrılma hakkı kullanılmamış mıydı?
    YUH arkadaş ya birisi açıklasın bu nasıl oluyor?

8. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim zincir zaten batıkmış değeri -7.5 milyon gözüküyor sermaye arttırınca ancak 10 milyon olabiliyor.
    Hayaller suya düştü.
    Halen anlamıyorum nasıl varlıklarını satabilir bunlar. Bizden izin alması Gerekmiyor muydu. İsmaili de aradım ulaşamadım zaten.

Sayfa 101/164 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •