Sayfa 102/164 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    YUH diyorum, başka da bir şey demiyorum. Yeşil Holding'in bize sattığı Zincir G.G. A. Ş. tekrar nasıl Yeşil Holdinge geçmiş anlamadım.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...79d6ebbfd52f45

Buyurun buradan okuyun. KPHOL bunu almamış mıydı?
    Ayrılma hakkı kullanılmamış mıydı?
    YUH arkadaş ya birisi açıklasın bu nasıl oluyor?
    yanlış bilgi... kphol %50 ortak....

2. zincir sermaye artısndan gelen parayla +10000 oluyor. elindeki projeler satıs oldukca kasaya taze nakıt gırecek. 2021 de faal görünüyor.

3. kphol sermaye artısı yapmak zorunda.. zincirin sermaye artısına katılmak için.

4. haziran sonu 6. ay denetim raporuyla temmuzda ınsallah yetişir

5. Nasil yanlis kardes okumuyon mu sahte evrakmi o bitirmis adamlar

6.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    yanlış bilgi... kphol %50 ortak....
    iyi oku zincir gitmis serefsiz bunlar

bu nasıl bir iş, gayrimenkul devriyle bu sahtekarlığı düzenlemiş oluyorlar..bu iş böyle ise spk dan dolayı bu siyasiler için oy kaybı olur..bu durumu düzeltmeleri gerekir.. hızlıca kphol mağdurları bu düzenbazlara , sahte yeşil sermaye görüntüsüyle dini de alet eden bu münafık tayfasına dava açmalıdır..bunlar hırsız spk bunların yanında.. olay basıl oldu millet kphol aldı adam kaptırdı lotları sonra 400 bedelli açıkladı bunu spk kabul etmedi nasıl oluyorda yeşilin 3000 bedellusini onaylıyor..ve kphol içi boş kalıyor.bunu durdurmak gerekir..bunlara çanak turanlara gapis yolu gözükmeli.

burdaki dönen dolabı düzeltmeleri gerekir..kpholde aynı adamın belki bedelli paralarıyla bu şiket için plañ vardır .yoksa rakip sitasiler için büyük bir malzemete yol açar.

Sayfa 102/164 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •