Sayfa 103/164 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Pazartesi ulaşabilirsem İsmail Suna ile görüşeceğim.
    Sizden ricam bu devirle ilgili yasal mevzuat hakkında bilgisi olan biri varsa lütfen bizi aydınlatsın.
    İkinci kez büyük bir şok yaşıyoruz.

Yav kardeşim şirketin çoğunluğu küçük hissedarlarda. Bize neden bilgi vermiyorsun. Buna hakları var mı?
    Mesela kaça sattın 8.5 milyona aldığın (anlaşıldığı kadarıyla beş para bile etmeyen -7,5 milyon özkaynağı olan) zincir şirketini.

2. Sayın SONKEZ 3 haziran 2021 infonun değerleme raporunda zincirin yarısı hala kphol de gözüküyor senin attığın linkteki 28 ocak 2021 tarihli

3. Belgeyi buraya atamıyorum bizim grupta var istersen sende katıl ordan sana göndereyim 5056738845telefonum

4. Alper kardeşim inşallah kurtuluruz bu beladan. Hayırlısı olsun. Ancak her durumda çelişkili 2 farklı rapor var ortada.
    Adamlar süpriz sonlu senaryo yazmışlar filmi çekiyorlar biz de figüran olmuşuz.

sayın alper 11 in dediği doğru olabilir..böyle bir devir olsa en azından yeşil yapının kap ta yayınlanırdı..kphol e şu kadar para verdim zincirin yarısını aldım diye..böyle bişey olmadı.. bu duruma göre yeşilin bedellisinden sonra, kpholün geri gelmesi için geri sayım devam ediyor...akıllı davransalar 4.200 sermayeli bir kağıt nerelere gitmezki..10 trillyon sermayeli t kuruyu 1 milyona goturdu...hayırlısı ile bekleyenler kazanır inşallah.

6. Değerli arkadaşlarım, SPK’ya sunulan değerleme raporunun linkini koydum önceki sayfaya.
    Artık zincir gayrımenkulü unutun. Orada açıkça yazıyor sahibi KPHOL değil artık.

Burada soru şu,
    Kaça sattılar?
    Yetkileri var mıydı?

Bundan sonra bu şartlarda KOHOL’ün borsaya dönme imkanı kaldı mı?

Yoksa şirketin içini daha da boşaltıp (zaten boşmuş) tümden iflas mı ettirilecek?

Bize neden bilgi vermiyorlar?

7.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    O halde şöyle sorayım o sayfada şirket değerleme raporundan bahsedilmiş. O raporda da ortak yeşil holding gözüküyor ve sermaye artırımı karşılığında alacağından düşülecek deniyor. Yeşil yatırım holding tarafından koyulacak 17 milyon sonrasında da öz sermayesi +10 milyon olacak deniyor. Peki bunu nasıl açıklıyorsunuz? O 17,5 milyon neyin borcu? Geçmişte öyle bir borç yoktu. Acaba 20 milyona evler kphol e satıldığında yeşil holdingten borç mu alındı? Peki ama bu durumda kphol ün sermayesi 1.250.000/20.000.000 yani %6’ya düşmüş olmuyor mu?
    Ya da yeşil holdingin verdiği para sermayeye eklenince öz sermayesi 10 milyon yerine 27.5 milyon olmaz mı?
    Her şey çok karışık.

Sayfa 103/164 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •