Sayfa 11/164 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. 0.38 kuruşla ıkı yıla yakındır hıssedeyım..hem burda hem mynet ve sn. mohıkan ustadın topıgınde hısse ıle ılgılı daha harakete geçmezden once defalarca yazılarım vardır..bazıları sormus nereye gıder dıye.. hıssenın nereye kadar gıdecegını patrondan başka kımse bılemez..benım tek bıldıgım bır hısse patron satacak musterıyı hangı fıyatta bulursa oraya kadar gıder..patronun yeşilden sagladıgı ününü ve yazılıp cızılenıde hesap edersek... patron muşterı bulmakta fazla sıkıntı çekmeyecek gıbı gorunuyor.. ben hıssede bekleyecegım..nasılsa malıyet komık derecede..ama şöhretı ve reklamı arttıkça benım beklentım azalıyor.. ytd...

2. Selamünaleyküm acaba hisse B grubuna geçiş yapar mı. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

GM6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilançoda 5 milyon tl yeşil holdingden alacaklı.bu durumda http://www.yesilholding.com/pages.asp?nid=328 sitesinde enerji şirketlerini değerlemesini yapıp iştirak edecek.bu şirketlerdekin en karlı olanına iştirak edecek. Seneye mart gibi b grubuna geçer. En karlı olanı en değerli olanı anlamına gelir

4. Burnuma petrol ⛽ kokusu geliyor🤔

5.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    Burnuma petrol kokusu geliyor
    Nereden geliyor ? Aman dikkat ky bu tür ucu açık yazılara bakarak hisse alım satımı yapabilir buda vabaldir

6.  Alıntı Originally Posted by splendid Yazıyı Oku
    Nereden geliyor ? Aman dikkat ky bu tür ucu açık yazılara bakarak hisse alım satımı yapabilir buda vabaldir

BURADAN GELİYOR.
    http://www.ortadogugrup.com.tr/faali...anlari/enerji/

7. Tşk ederim ozonel bey

8. Sert düşüş neden dır acaba

Sayfa 11/164 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •