Sayfa 112/164 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. 2005 yılından beri borsada olan ve borsa hayatına hdfyo olarak başlayan şirketimizin son durumu malumunuz.
    Dünkü SPK bülteni sonunda bulunan kot dışı şirket bildirimlerinde KPHOL ile ilgili yeni bildirim yayımlanmamış.
    Başvuru yapıldı mı? Yapıldıysa cevap alındı mı? Cevap alındıysa olumlu mu olumsuz mu?
    Olumsuz yanıt verdilerse tekrar başvuru mu yapılacak mahkemeye mi gidilecek.
    Mahkemelerin durumu malum. yıllar boyu sürebilir.
    Neyse olumlu düşünelim.
    İştirakini güçlendirdi. Patron sermaye girişi yaptıysa geri dönmemesinde kasıt aranır.
    Bol şans herkese. Çünkü şans eseri yaşıyoruz hayatı.

2.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    2005 yılından beri borsada olan ve borsa hayatına hdfyo olarak başlayan şirketimizin son durumu malumunuz.
    Dünkü SPK bülteni sonunda bulunan kot dışı şirket bildirimlerinde KPHOL ile ilgili yeni bildirim yayımlanmamış.
    Başvuru yapıldı mı? Yapıldıysa cevap alındı mı? Cevap alındıysa olumlu mu olumsuz mu?
    Olumsuz yanıt verdilerse tekrar başvuru mu yapılacak mahkemeye mi gidilecek.
    Mahkemelerin durumu malum. yıllar boyu sürebilir.
    Neyse olumlu düşünelim.
    İştirakini güçlendirdi. Patron sermaye girişi yaptıysa geri dönmemesinde kasıt aranır.
    Bol şans herkese. Çünkü şans eseri yaşıyoruz hayatı.
    Kardes devletimize guvenip kendi borsamizda yatirimci oluyoz hisse aliyoz akilalmaz sekilde bir denetcinin lafina 3 istiraki odeme zorlugundan sirketi kapatiyon hissedar oldugu yesilholding enterasan bedellisini kabul ediyon hak mi bu simdi birde sirketin kap hbrlerini kapatiyon bilgi almak icin bist spk ariyoz mail atin diyorlar mail atiyoz cevap 45 gun sonra oda sordugun soruyla aldigin cevap ayri ben boyle duzenin ....... etmicem muz cumhuriyeti olduk kim kime gucu yetiyorsa hata bizim suc bizim

3. Bir yılını dolduralı bir hafta oldu.
    Geçen perşembe günkü sepeka bülteninde yayımlamadılar haberleri.
    Perşembeyi ekliyoruz bakalım bir haber alabilecek miyiz?

4. Yapılmış Başvurunun ( ?) BIST yönetim kurulu toplantısında görüşülmesi sonrası her gün haber gelebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Yapılmış Başvurunun ( ?) BIST yönetim kurulu toplantısında görüşülmesi sonrası her gün haber gelebilir.
    Başvuru yapılmış mı kesin mi?
    Dün yatırımcı ilişkileri aradım açan olmadı telefonu.
    SEPEKA bülteninde de bir haber yayımlanmadı.
    ben perşembeyi bekliyorum yine.
    KAP'ta açıklanırsa BİST'e dönmüş demektir.
    Ama öyle kolay olacağını sanmıyorum. Umarım yanılırım.

6. Bir de bakmışsın haftaya pazartesi açmışlar.
    Serbest fiyattan açılmış ve XXX lira olmuş.
    Mesela yani...
    Gerçi ben 4 liraya da razıyım artık.

7.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Bir de bakmışsın haftaya pazartesi açmışlar.
    Serbest fiyattan açılmış ve XXX lira olmuş.
    Mesela yani...
    Gerçi ben 4 liraya da razıyım artık.
    Basvuru yapilmis bistte ordanda spk gonderilecek onumuzdeku hafta da cikmaz karar 21 is gunu ordan spk issallah onay gelicek tahsisli yapmislar tcret odasi onaylamis

8. kpholde basvuru var mı yok mu ? kahve falına döndu ?

Sayfa 112/164 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •