Sayfa 123/164 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 977 - 984 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Binbin scooter a ortak olmak istemişti yeşil holding. Ama SPK kabul etmedi. Önceki izahnameyi onayladı. Biraz araştırdım şu binbin in sahipleri kimler diye. İTO şirket sorgulamada Karşıma çıkan sonuç şöyle.

KADİR CAN ABDİK Yönetim Kurulu Başkanı Müştereken
    HÜSEYİN ARDAN KÜÇÜK Yön.Kur.Başkan Yardımcısı Müştereken
    MUSTAFA SAİM BİRPINAR Yönetim Kurulu Üyesi Müştereken
    ÜSAME ERDOĞAN Yönetim Kurulu Üyesi Müştereken
    HARİS POJATA Yönetim Kurulu Üyesi Müştereken
    Bu isimleri Google dan araştırın bakalım iktidarla ne tür bir yakınlığı var.
    Benim anlamadığım iktidarla bu kadar yakın olup nasıl böyle kot dışı kalabilir. Diğer taraftan bu şirketin ikinci büyük ortağı da iktidarla çok yakın başka bir grup.
    İnsan gerçekten hayret ediyor.

2. ALLAH islah etsin firmayi ariyoz telefonu acan yok bistte yaziyoz cevap spk bizi ilgilendirmiyor bist yonetimi kapatti diyor topunuza adiler paramiza coktuler

3. Aynen öyle Alasara kardesim. Bu şeref haysiyet yoksunları yedi bizim paraları. Atılalı 17 ay oldu şeref yoksunları oyalayıp duruyor. Valla benim ümitler bitti. Bir yıl süreleri vardı yeniden girmek için onuda pic ettiler.

4. Yeniden girmeyi düşünen adam 17 ay bekler mi? Yok biz de şaşırdık işin takipçisiyiz vb. Laflarla geçip gitti zaman

5. Kıymetli kardeşim adam bizden daha çok kazanmak istiyor fırsatını bulur bulmaz geri döndürecektir biliyorsun yeşil Holding de 210 milyon sermaye artırımı yaptırdı artışta da kendi rüçhanlarını satıp çıktı adam.
    Burada da emin ol yakalayacağını ilk fırsatta geri dönecektir ben onların aç gözlülüğüne güveniyorum. İçimdeki umudu yitirmek istemiyorum. Umut varsa hayat var.
    Allah yok yerden versin hepimize.

6. Edemediğimiz karı şimdi kaybediyoruz.
    2001'de borsa 21 binden 7 bine düşmüştü. Umarım aynısı olmaz.
    Kur krizinden sonra bir de borsanın çökmesi bitirir milleti. Yazık çok yazık.
    Gerçi bizim hisse borsa dışında olduğumuz için düşüşten etkilenmiyoruz şükürler olsun.

7. Bist ariyom cevap yok sirket cevap yok nasil ulkedeyiz serefsizler paramizi hic ettiler muptezeller resmen dolandirildik

8. Bistte dort mail attim donen yok

Sayfa 123/164 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •