Sayfa 13/164 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mesoret6 Yazıyı Oku
    Temmuzda grubu değişebilir mi Ne diyorsunuz. Değişmesi için sermayesini mi artırması gerekiyor bilgilendirebilir misiniz.

GM6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kayıtlı sermaye tavanında iyileşme olabilir ancak sermaye Artış şuan söz konusu değil. Grup değişimi için gerek Yok. Bilanço Temmuz’da olağan üstü değişecek. Bilanço güçlenince grup değişimi kolay olur.iştirak haberi çok güzel olacak. Aslında gönlümden geçen birleşme yoluyla halka arz ama işte nasip.

2. Sayın Ozonel üstadım grubu değişmeyincede sürekli işlem görmüyor. Karanlık odada neler olup bitiyor bunu fark edemeyince insan huzursuz oluyor. Yoksa İnanın ki 20 bin lot alasım var. Patron Zeki birisi. Yeşili 30 kat büyüttü bir yılda. SPK devamlı sermaye artırımını reddediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun üstadım. Dediğiniz gibi temmuz'u bekliyorum. Bir şeyler olacak inşallah. Bilanço nasıl olacak görelim.

3.  Alıntı Originally Posted by Mesoret6 Yazıyı Oku
    Sayın Ozonel üstadım grubu değişmeyincede sürekli işlem görmüyor. Karanlık odada neler olup bitiyor bunu fark edemeyince insan huzursuz oluyor. Yoksa İnanın ki 20 bin lot alasım var. Patron Zeki birisi. Yeşili 30 kat büyüttü bir yılda. SPK devamlı sermaye artırımını reddediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun üstadım. Dediğiniz gibi temmuz'u bekliyorum. Bir şeyler olacak inşallah. Bilanço nasıl olacak görelim.

Dünyanın en büyük yatırımcısı Warren Buffett 6000 sayfalık bir raporu üşenmeden okuyup daha başka Bilgi kaynaklarını da kullanarak yatırım yapar işte o yüzden büyük. Biz ise 3 satırı okumaKtan aciz mahlukatlarız. Hiç araştırmıyoruz. Kim kiminle birlikte. Kim kimin Ortağı yada yönetiminde.grubun diğer şirketleri kim? Sermayesi ne? Faaliyetleri ne? Karlılık,ciro, beklenti ne? Yayınlanmış değerleme raporları var mı? Bizden yatırımcı olmaz ancak kumarbaz olur. Ondan sonrada donumuzu bile alırlar kıçımızdan.Bu kadar basit.

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/685600

hiç şaşmıyor.aynı taktik.yeşil nerelere gittiyse bu 2 katı olacak.işin içinde artık ENERJİ Var.

5. Asla tavsiye değildir.

6. Asla tavsiye değildir arkadaşlar ama ben alım için uygun zaman diye görüyorum ve yüklü giriyorum. Direksiyona kamil geciyor.. Ayrıca bu kagitta ki iniş çıkışlar da beni gram korkutmuyor. 3.68 den döndú. Dönmesini de normal karşılıyorum. Tekrardan asla tavsiye değildir arkadaşlar. Madem Burası bir platform Ben de düşüncelerimi yazıyorum. Güzel bir bilanço açılırsa şahsi kanaatim olmakla birlikte Eylül Ekim gibi 15 liraları görürüz. Tabi Bu cümlelerden kimse etkilenmesin. YTD YTD YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Mesoret6 Yazıyı Oku
    Asla tavsiye değildir arkadaşlar ama ben alım için uygun zaman diye görüyorum ve yüklü giriyorum. Direksiyona kamil geciyor.. Ayrıca bu kagitta ki iniş çıkışlar da beni gram korkutmuyor. 3.68 den döndú. Dönmesini de normal karşılıyorum. Tekrardan asla tavsiye değildir arkadaşlar. Madem Burası bir platform Ben de düşüncelerimi yazıyorum. Güzel bir bilanço açılırsa şahsi kanaatim olmakla birlikte Eylül Ekim gibi 15 liraları görürüz. Tabi Bu cümlelerden kimse etkilenmesin. YTD YTD YTD

lütfen madem açıklama yaptınız içini doldurun.güzel bir bilanço beklentinizin kaynağı nedir.?şirket satış yapmıyor biliyorsunuz. peki ne kadar ve nasıl bir bilanço bekliyorsunuz?

8. Ozonel bey mikrofon sizde son düşüncenizi paylaşır mısınız

Sayfa 13/164 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •