Sayfa 131/164 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. yeşil yatırım bilanço geldi. zıncir gayrımenkul 25.02. 2022 tarıhlı değerleme değeri 43.141.712 tl kphol payına düşen kar 7.661.243 tl

2023 te bu iş biter

2. Hayırlı olsun.
    Elexia Levent te ygyo dan alınan toplam alan 1550 m2 idi. 2022’de satılabilir alan 1150 m2 görünüyor raporda.
    Buradan 400 m2’nin satılıp parasının alındığını anlayabiliriz sanki?
    20 binden satıldıysa 8 milyon nakit girmiş olabilir kasaya. Onunla da senetle araba işine para aktarılmış olması muhtemeldir.
    Neyse açıklanınca göreceğiz.
    Kar edildiği kesin olarak ortaya çıkmış oldu şu durumda.

3.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    Elexia Levent te ygyo dan alınan toplam alan 1550 m2 idi. 2022’de satılabilir alan 1150 m2 görünüyor raporda.
    Buradan 400 m2’nin satılıp parasının alındığını anlayabiliriz sanki?
    20 binden satıldıysa 8 milyon nakit girmiş olabilir kasaya. Onunla da senetle araba işine para aktarılmış olması muhtemeldir.
    Neyse açıklanınca göreceğiz.
    Kar edildiği kesin olarak ortaya çıkmış oldu şu durumda.
    Pardon, yanlış bir yorum olmuş. Zincir GMG'ye nakit girse bile o nakit KPHOL'e geldi mi bilemiyoruz.
    Ancak umarın iyi bir kar yazar da 2022'de döneriz borsaya.
    Dönerse intikamı ağır olabilir. Dönmezse de zaten senin değil.

4. Bu nasil bir is imkb hisse senedi aliyoz sonra birgun kapatiyon kapatma sebebin istiraklerin odeme zorlugu eee istiraklerinden yesil holding yuksek bedellisini kabul ediyon bu nasil is nasil tereyag ben sunu bilirim bist ve spk yi mahkemeye verelim bu karar yanlis bi karar aklim ermiyor muhatap yok

5. Alasara kardeş patron yeşilde paçayı sermaye artışıyla kurtardı, yyapı ve ygyo da da Halkbank’la kredi anlaşmasıyla projeleri tamamlayacağını duyurdu geçen yıl. Dolayısıyla bu gerekçeleri denetim raporunda yazan bağımsız denetçi yeniden olumlu görüş verirse ve kar da gelirse son denetim raporunda da yazdığı gibi yeniden başvuru yapacaktır. Patron bizden daha çok ister kota alınmasını. Ümidimizi yitirmeyelim. Güzel günler çok yakında inşallah. O zaman kıtlama yapacağız. Ben öyle yapacağım en azından.

6. Kapital yatırım holding sitesinden bilanço yayınlanmıştı. Kaldırılmış. Tekrar yayınlanır mi ?;

7. Bunlardan her şey beklenir.
    En azından siteyi komple kapatmadılar.

8. Hadi artık dostum yolla şu haberi. Şirketimiz kara geçti de.
    Faaliyetlerimiz devam ediyor de. Senetle araba işine de başladık şu kadar kar yazdık de.
    Geri dönüş için başvurduk BİST yönetimi de onayladı de.
    Bekliyoruz.

Sayfa 131/164 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •