Sayfa 132/164 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Ya kardesim bi aciklama yapin bist ariyoz cevap yok mail atiyoz cevap yok sirkete ulasamiyoz yesil midir got herif agzimi bozdu bilancoyu bari koyun adiler 1 yil gerekiyor 2 yil mi gerekiyor bi soyleyin sasilcak bi durum veya deyin biz sizi dolandirdik nasil bi ulkede yasiyor kimi eli kimi cebinde adiler

2. Bir lot hissenin maliyeti bugün için 12 lira. Yani şu gün itibariyle yaklaşık 100 bin TL zarar söz konusu. Her geçen gün de artiyor. Kamile göre sorun yok onun tuzu kuru ama biz küçük ortakların bu paraya çok ihtiyacı var.

Bunlar gene bir plan düşünüyor.
    Biz zaten hayatı günlük yaşıyoruz.
    Ölürsek de kime kalmış.

Batmış olsa İnan bu kadar üzülmezsin.
    Hani insanlar kaybolup aileleri üzülür ya bari cenazesini bulalım derler.
    Aynen bu durumdayız.

Lütfen ya lütfen artık bir çıkış yolu verin bize.

3. Cik bi konus kardesim veya demec ver bu yuzden kapatildik ugrasiyoz de bistte sirketinde umrunda degiliz

4. Sayın Hisse net yönetimi, bu hisseyi neden geçmiş zaman hisselerine aldınız ki?
    Şirket batmadı. İştiraki var ve kar-zarar devam ediyor.
    Kot dışı kısmına alsaydınız bari.
    Döneceğimize dair umudumuz var bizim halen.

5. Ortadoğu enerji şirketinde sanırım Engin Yeşil tek ortak değildi.
    Şimdi sitesini inceledim ve görüyorum ki tamamı yeşil holding ve yeşil yapı ve lia investe ait. yönetim kurulu yine yeşilin diğer şirketlerindeki aynı ekibin elinde.
    yesilglobal enerji ile arama yapınca aynı site açılıyor.
    Epey bir üretim gücü de var.

6.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Ortadoğu enerji şirketinde sanırım Engin Yeşil tek ortak değildi.
    Şimdi sitesini inceledim ve görüyorum ki tamamı yeşil holding ve yeşil yapı ve lia investe ait. yönetim kurulu yine yeşilin diğer şirketlerindeki aynı ekibin elinde.
    yesilglobal enerji ile arama yapınca aynı site açılıyor.
    Epey bir üretim gücü de var.
    Aynen dediğim gibi, şirkette daha önce GÜR ve YAZICI da ortakmış.
    Önceki genel kurul tutanaklarına e-şirket üzerinden ulaşılabiliyor.
    Son durum itibariyle tamamı YEŞİL HOLDİNH ve YYAPİ(%29) ve Lia invest'e ait.
    Demek ki yeşil patron diğer iştiraklerde GÜR ve YAZICI ile ayrıldı.
    KPHOL'de de ayrılır mı acaba?

7. Bu ortadoğu enerjiyi eski ortaklarındayken KPHOL'e satacaklardı ama izin çıkmamıştı.
    Şimdi tek sahibi Yeşil şirketleri olduğuna göre tekrar bunu denerler mi acaba çok merak ediyorum.
    Borsaya dönebilirse şu son günlerde enerji sektörünün ön planda olması nedeniyle bu alanda ilerleme yapabilir diye düşünüyorum.

8. Bir şey olacaksa önümüzdeki bir ay içerisinde olacak olmazsa bir yıl daha bir şey olmayacak diye düşünüyorum.
    Bankalara borcu olmayan çoğunluğu ilişkili taraflara borcu olan, öz kaynakları sermayesinden fazla olan şirket borsadan atılmış,
    dünya kadar öz kaynağı negatif yani kaynağı bitirip bir de üstüne borcu olan hem de bankalara borcu olan şirket borsada işlem görmeye devam ediyor.
    Bunu kime nasıl anlatırsın ne cevap alırsın bilemiyorum.
    Aklıma şahsi meselelerden uydurma sebepler bulunarak borsa dışına atıldığımız yönünde düşünceler geliyor.
    İster islam inancı ister karma inancı ne derseniz deyin ettiğinizi bulacaksınız sayın yetkililer.
    Borsa dışına atılacak sebepleri bundan daha fazla olan şirketleri atmadınız ama bunu attınız ya.
    Kesin bu işin içinde başka bir iş vardı.
    Denetim raporunu bilgisayarına indiren olmamış mıydı kimse acaba?
    Onu da kaldırdılar siteden.
    Hem de önceki yılları bile kaldırdılar.
    Yine bir iş çeviriyorlar belli.

Sayfa 132/164 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •