Sayfa 35/164 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1311 madde; 273 - 280 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Alım için çok da fırsat vermiyor. Gelecek planları güzel.
    Ancak daha uzun vadeli düşünmek gerekiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. iyi akşamlar , bu akşam bedelli sermaye artırımı izahnamesini yukardan aşağı kendi çapımda inceledim , kağıt üzerinde 2011 yılıdan hedef yatırım ortaklığından dönüştürülen yatırım holdingi olarak faaliyet gösterdiğini belirtiliyor ancak ortada zincir gayrimenkul a.ş bir şirkete iştirak ettiği belirtiliyor, 2019 yılından itibaren başkada hiç bir şey yok ortada sadece bir çalışanı var ona göre düşünün ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim, bir iyi niyet var beklenti var, tabii her şey olumlu olursa eğer yolu uzun benim incelemem den gördüklerim herkesin kendi kararı sonuç olarak ilk etapta bedelli sermaye artırımını spk kabul etmesi, bedelli katılım oranının yüksek olması, toplanan paranın olumlu olarak kullanılabilmesi ytd... sonuç olarak diyeceklerim bu şekilde... yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

3. bedelli sermayeden gelecek para ile enerji sektöründe yatırım yapılacağı belirtiliyor unutmadan ekliyeyim
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4. Yarin bi dokunus yapalim nasipimiz varmi gorecez

5. nasipten öte köy yok alamadık, yazım üzerine alabilen ky var ise hayırlı olsun....yatırım tavsiyesi algılanmasın

6.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    nasipten öte köy yok alamadık, yazım üzerine alabilen ky var ise hayırlı olsun....yatırım tavsiyesi algılanmasın
    Dün en çok alan GARANTİ benim. 4,38'den aldım. Büyük risk. MEGAP gibi olursa diye şansımı denemek istedim. Hiç şansım yoktur oysa ki!

Sahipleri paralı adamlar. Bir atak yapması lazım. 22 milyon sermaye ile gözaltında kalması düşük ihtimal diye düşündüm.

Siz risk almayın.

YTD.

7. %9 açtı 4,79

8.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    %9 açtı 4,79
    Öğlen 4,81'de bekleyen alıcı 47 bindi.

Sayfa 35/164 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız