Sayfa 55/164 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Kul hakkının ne olduğunu biliyorsa yapar

2. Patronlar arasında sıkıntı var diye yazan var anlaşamıyorlar diye yazan var böyle bir durum var mı acaba

3. Sayın carisma başka sitelerde de tahsisli arttım yaparsa çıkar diyorlar. Dediğin gibi işimiz patronların insafına kalmış

4. Yatırımcı Ahmet Gür kimdir ? Ortadoğu Holding nedir ? biliyor. Yarın genel kurul yapilirsa işin peşinde oldukları anlaşılır.

5. Haydi diriltelim meftayi ...cenazesini değil düğününü yapalım..
    Patronlar , büyük patronlar bu sefer farklı bir şey yapın. Şirketimize sahip çıkın.
    Yıldız pazara çıkınca bedelli yaparsınız..

oncelikle senet sahiplerine gecmis olsun..genel kuruldan hemen once kottan cikardilar.. borsada cok dengesiz mesnetsiz isler donuyor..tavan serlerinde ayrim yapiyorlar kucuk yatirimcinin olduklari yerlere darbe vuruyorlar.. sessiz, sessiz sirayla acimasizca milletin parasini sifirlatiyorlar.. ortada kanun ve kuralda yok, hesap soracak kimsede.. konkardatoya giden sirketleri ihya ettiler burda yonetim zorlu olsada bir yol cizmisti bedelli artirim yapacakti sonucta sahiplerinin payina dusen miktar daha cok idi..spk ne yapmaya calisiyor, sanki birilerine gosteri yapar gibi..yazik cok yazik....madem erkeklik yaptin bu yatirimcilarin hisseleri be olacak geri alma plani varmi....
    aslinda yarin genel kurul var, sahipleri yani iki ortak , oncelikle barismali bir araya gelmeli, yada sirketi bir taraf bir tarafa devretmeli.. aksi haram paranin haklarin vebaline girerler..temenim diger kapanan hisseler gibi . milleti susturmak icin kofdiden atip tutmazlar.. icraata baslarlar.. insallah tolanti sahipsiz kalip ertelenmez... ha.lbuki bu insanlar guvenmistiki bedelliye girmek icin hisse alimina diraya girmislerdi, sanki birileri parmak atti...aslinda kaybedilmis bisey yok, bu sirketin sermayesi dusuk , kagit sayisi az, patronlar goruntudede olsa biraz ellerini cebine atsa , inanin millet hazir destege.. gozalti hisselerine bakinca bu sermayede kalmis sirket yok, patronlar guzel yol izler iseler misliyle kazanc geriye doner , insalkah haramzade olmazlar...

7. Sayin meho kardeş desteğin için sagol.Bizim de temennimiz patronların bu işe el atıp durumu çözmesi sahipleri boş adam değil bir tarafta ortadoğu holding bir tarafta Kamil Engin Yeşil keza kamilin yggyo yyapı yeşil holding şirketleri borsada bu şirketi çöpe atmazlar herhalde

sayin alper11 ben de herkes adina umitliyim, moral kaybetmeyin.. pazartesi icraata baslayacaklarini saniyorum..yoksa diger hisseleride sirayla riske girer...cunku hersey birbirine zincirleme baglidir..patronlar, bankalar ,krediler, is alacaklari kisler ve borsadaki diger sirketleri ve ortaklari..

Sayfa 55/164 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •