Sayfa 72/164 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 569 - 576 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Işimiz zor arkadaşlar bir vatzab gurubu kurup organize olalım birlikte hareket edelim ne dersiniz

2. Ortadoğu diyor ki ben şirketin ortagıyım . Seni onaylamiyorum. Kamil engin yeşil şirketi bırakmaya niyeti yok. iş tahsisli sermaye artisina gider...şirketin hesabına para girerse iş düzelir.
    BIST randevusu önemli...

enteresan toplantıya katılıyor cunku durumu duzeltmek için ıstegı var.

3. Bu şirketi ya kamil alacak yada ortadoğu holding yoksa bu iş çözülmez

4. Şimdi durum netleşti. Şirket ortakları kendi içindeki çekişme Borsa koyundan atılması ile neticelendi. Yoksa Şirkette öyle olumsuz bir durum gözükmemekte.
    Zikredilen sebeplerin daha ağırı bir çok şirkette var ve işleme devam ediyor.
    Şimdi bir önerim var:
    Şayet tekrar borsaya dönmeyecek olursa Ortaklar bir araya gelip Mahkemeye baş vurmak.
    Borsa yöneticileri, Ortaklar, Şirket yönetim kurul üyeleri hakkında dava açmak.

5. Borsadan çıkarılması ortakların hepsi için istenmeyen bir durum. Düzeltmek için genel kurula katılmak zorunda kaldılar. Ben işin uzayacagini zannetmiyorum. Sonuçta hepsi profesyonel işadamı...ortada kavga yok...

6. Sayın carizma şirketi aradınız mi

7. BIST randevusu ? Sizce Ortadoğu borsaya dönüş için destek atar mı ?

8. Belki beni geçiştirmek icin randevu talep ettik dedi adam bilmiyorum. Ortadogu hiç bir şey yapmayacak gibi adamlar oylamalara bile katılmamışlar

Sayfa 72/164 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •