Sayfa 74/164 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Bilançosu tekrar tekrar inceledim. Neyi göremiyorum ? Alacak var borç var ama hepsi ilişkili ortaklarla... Kar var. Borç yok. Haciz yok. İştirak var. Faaliyet var.
    Bedelli kararı alınmış. Ne istiyorlar ?

2. konu:
    Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Kapital Yatırım Holding A.Ş. (Şirket)'nin ve iştirakinin finansal ve faaliyet durumları nedeniyle, 31/12/2019 tarihli finansal raporlarına ilişkin bağımsız denetçi görüşü de dikkate alınarak, Kotasyon Yönergesinin 23/1-c ve 23/1-d maddeleri kapsamında Şirket paylarının 27/07/2020 tarihinden itibaren Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir
    talep :
    Kapital Yatırım Holding A.Ş., yatırım holding statüsünde olup inşaat sektöründe Zincir Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. unvanlı bağlı ortaklığı bulunmaktadır. Şirketin faaliyeti vardır. Ayrıca farklı sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirme ve yatırımlarını büyütme hedefi bulunması nedeniyle sermaye artışına gidebilmek amacıyla da Sermaye Piyasası Kurulu’na da bedelli sermaye artışı talebi ile başvurmuş ve Kap’ta duyurulmustur
    Şirketin herhangi bir bankaya borcu bulunmamaktadır. Şirket özsermayesi pozitiftir. Herhangi bir haciz durumu da söz konusu değildir. 2019 -12 denetim raporunun resmi sorumlu imzacisi Gülizar Tozar olumlu rapor veriyor. Şirketin mevcut durumu ile Borsa İstanbul’un sunmuş olduğu gerekçelerin örtüşmediği düşüncesinde olup, yanlış anlaşılma söz konusu olduğu kanısıyla BIST yönetim kurulunun sehven yanlış karar verdiğini düşünüyorum. Bist yönetim kurulun söz konusu kararı yeniden incelenmelidir. SAYGILARIMLA

3. Carizma kardeş nereye yazdın bu yazıyı

4. Cimer basvurusu

5. Ben ilk gece yazdım carizma kardeş

6. Şimdi wowwo ortaklığı ile üst pazar başvurusu çok güzel cevap olurdu.

7. Keşke öyle bisey olsa ama ortadoguyla sıkıntılıyken bunu yapar mı

8. spor kulüpleri bile bu sene küme düşme kalksın diyor. bist yönetim kurulu şirket bazında cinayet işlemeye devam ediyor

Sayfa 74/164 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •