Sayfa 79/164 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 625 - 632 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Randevu talebinde bulunmuşlar bekliyorlarmış neyi bekliyon kardeşim mali tablon doğruysa bi hata yoksa al dosyaları git adamların kapısına dayan madem yanlış anlaşılma var durumu düzeltir. Durup dururken niye atsın seni kottan

2. Bist yönetimi diyelim ki 1_2 ay geçti sana hala randevu vermedi ne yapacan bekleyecekmişim hala randevu versinler diye haklıysan dayan kapısına belgelerini sun aldır geri hisseyi kota

3. Valla kafayı yedirecekler bana bunlar ya

4. Elalem BAYRAM edecek bize zindan oldu arkadaş. Bu şe... yoksunları halen daha kamuoyuna bir mesaj paylaşmış değil.
    Ortadoğu'dan hiç ses yok. Onlar için önemli bir meblağ değil ancak bizim için çok büyük paralar bunlar.
    Ümidinizi kesmeyin arkadaşlar ancak hayale de kapılmayın benim gibi, borsa hayaller diyarı değil.

5. Bist yönetimiyle görüşüp ondan sonra açıklama yapacaklarmış

6. Yönetimin keyfini bekleyeceğiz ne zaman gel derse o zaman gidilecek boyle bir şey olur mu al dosyalarını vur kapıya gir kardeşim benim mali tablomda bir sıkıntı yok de. Mali tabloda bir sıkıntı var ki gidemiyor

7. Mali durum denetim raporunda .. denetim raporu da olumlu... Sıkıntı kısa süreli ortaklara olan borcunun şirket aktiflerini aşması. Sebep su : ortakdan alınan parayı körfez ve Ortadoğu enerjiye aktarmış. Zincir gayrimenkule 2019 yılında para girişi olmayışı şirketi zararda gösteriyor. Zincirleme para sıkıntısı. Asıl soru şu : para nerede ? Kamil engin bankalarla anlaşma yapılması durumunda projelerin tamamlanacağını söylüyor. Döviz yükseldikçe kredi borcu yükseliyor. Para banka kredi odemelerinde. Yyapi kar açıkladı. Wowwo yu mutlaka halka arz etmeli. Bence wowwo olacağız.

8. Herkeze iyi bayramlar

Sayfa 79/164 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •