Sayfa 84/164 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Alasara biz şirketi aradığımızda randevu istendi bekliyoruz dendi...siz aradınız mi ?

2. Randevu yok sirketi aradim almadik dedi neden dedim bu piyasada sikintili ortam hikaye anlatti bekliyoz neyi bekliyoz dedim hic anlamadim bu seneyi zor 70.000 tl cop oldu nerden bulastik

3. Sirket numarasini yazdim arayin herkes sikistiralim

4. Aradim abi randevu yok kesin bilgi

5. Sağol. Kamil Engin Yeşil kurtarmak isterse kurtarır. İnşallah bu açıklama Yeşil grubu adına değildir. Telefonda görüşülen kişinin bilgisi olmayabilir. Çünkü arayanlar , randevu istendi, bekleniyor biliyor. Durum buysa..durum vahim...

6. Yarin arayin basvuru varsa imkb spk kayit olur bunlar neyi bekliyor onu cozemedim issallah paramiz burda iki hissedi borsada patron hissesi atildik ilginc tweter grup kuralim bilen acsin sesimizi cikaralim

7. Kan Emici Bunlar

Kottan atılma sebebinin ortaklar arasındaki sorun olduğunu anlamak için bilge olmaya gerek yok. Engin bu hissedeki payını satmadan bu hisse işleme açılmaz. Benim görüşüm bu. Buna gelene kadar kottan atılacak ne şirketler var. Ortadoğunun genel kurula katılıp görüş bildirmemesi bu sorunun işareti. Ortadoğu bu işe el atmak ister ancak zorla da elinden alamaz Kamil’in. Kamil de Trump bağlantılı sonuçta.
    Ah almaktan korkan kişiler değil bunlar.

8. Halka Açıklık Oranı

Bu şirketin halka açıklık oranı %50 civarında. Onun çoğunu da borsadan ve Çağrı yaparak aldılar. Amaç elbette şirket değerini yükseltip halka yüksek fiyattan satmaktı. Borsadan atılan şirketlere bakın çoğunda bu operasyonlar yapılmış ve içleri boşaltılmıştır. Bunda henüz böylesi bir durum yoktu. Büyük ortaklar anlaşamayınca Ortadoğu devreye girip kottan attırdı kanaatimce. Önce Ortadoğu’yu razı etmesi gerekiyor Kamilin. Herkes her şeyi biliyor ama kimse gerçekleri ifade edemiyor. Adalet nerde? Hukuk nerde? Olan bizim gibi garibanlara oluyor.
    Ben şahsen Yeşil gibi olur ümidiyle girdim. Ama xx00 lot yok oldu gitti. Haram zıkkım olsun, kararı verenler haksız yere verdiğini bilerek verdiyse onlar da ailesine karşı bizim düştüğümüz duruma düşsün dilerim Allah’tan yaşadığımızın beterini yaşasınlar. Eğer varsa o Allah, bunlarda hakkımızı koymaz.
    Hiç bir uyarı vermeden uyduruk bir sebeple nasıl kot dışına atabilirsin ve imtiyazlı pay sahibi de nasıl olup hakkını aramaz. Neden arayamıyor bir düşünün arkadaşlar.

Sayfa 84/164 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •