Special Days Image
Sayfa 89/164 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Olumlu bir gelişme yok. Şirkette telefona cevap veren görevli net bir şey söylemiyor. Bir ümit yok gibi.
    İsmail bey, izinli. Bu hafta yok. Ortadoğu enerji sahip cikarsa durum duzelir

2. Forum reklamında "Allah var mı beni ikna edin" yazan bir reklam görseli çıkıyor. Düşün artık bunlar bile neyin eksik olduğunu anlamışlar ama yanlış anlamışlar. Bu soruyu şirket sahiplerine sormaları gerekir. 36.500 liram uçtu gitti. Sizin Allahınız var mı? beni ikna edin hadi.

3.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Forum reklamında "Allah var mı beni ikna edin" yazan bir reklam görseli çıkıyor. Düşün artık bunlar bile neyin eksik olduğunu anlamışlar ama yanlış anlamışlar. Bu soruyu şirket sahiplerine sormaları gerekir. 36.500 liram uçtu gitti. Sizin Allahınız var mı? beni ikna edin hadi.
    Evet anlaşıldı. Bir sene süresi varmış. Belki Borsa tekrar açılışına izin verebilirmiş. Her hangi bir girişim yok. Olumlu bir gelişme yok.
    Umut yok malesef.
    Borsanın bu şirketi niçin kottan attı? Gerçekte Sermayesi ekside, öz sermayesi kalmayan, haciz durumu olanlar hala işleme devam ediyor,
    Kimi güvel, çok yazık?

4. İki cihanda elim yakanda ey engin efendi, ey ortadoğu ve ey borsa yönetimi.

Hukuk nerede? adalet nerede? devlet nerede? bir sürü saçma sapan şirket nereden nereye gitmiş, bizim paramızı pul ettiniz.

Şu an için yeniden açılma ihtimali bile yok. Açıldığında borsa çökmüş olursa yine kaybedecek.

Soruyorum sizin Allah'ınız var mı?

Ben hakkımı nasıl arayacağım?

Mahkemeye versem bir de üstüne masraf edeceğim ve o da cabası olacak.

Söyleyin ey mağdurlar, biz ne yapacağız? nereye başımızı vuracağız?

5.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    İki cihanda elim yakanda ey engin efendi, ey ortadoğu ve ey borsa yönetimi.

Hukuk nerede? adalet nerede? devlet nerede? bir sürü saçma sapan şirket nereden nereye gitmiş, bizim paramızı pul ettiniz.

Şu an için yeniden açılma ihtimali bile yok. Açıldığında borsa çökmüş olursa yine kaybedecek.

Soruyorum sizin Allah'ınız var mı?

Ben hakkımı nasıl arayacağım?

Mahkemeye versem bir de üstüne masraf edeceğim ve o da cabası olacak.

Söyleyin ey mağdurlar, biz ne yapacağız? nereye başımızı vuracağız?
    kapital- şirketi aradınız mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    kapital- şirketi aradınız mı ?
    Hayır mağdur kardeşim aramadım.

DİRİT her gün icra bildirimi geliyor ama işlem görmeye devam,

Daha onlarca şirket var işlem görmeye devam eden, birçoğu borca batık.

Ama borsa yönetimi hiçbir uyarı yapmadan kphol'ü işleme kapatıyor, hem de sermaye artış kararı alınmışken.

Kimi arayıp neyin hesabını soracaksın.

İnsaf etmelerini ya da emri verenlerin anlaşmalarını bekleyeceğiz.

7. yıl sonu mali tablolar yayınlanınca biste basvuru olabilir

8. Yıl sonuna da bir şey kalmadı ama onun da bilançolarının hazırlanması mayıs ayını buluyor maalesef.
    Yani en az 6 ay daha bekleyeceğiz demektir.

Şunu merak ediyorum. Bu şirketin bağımsız ve diğer yönetim kurulu üyeleri halen maaş alıyorlar mı acaba?
    Kendi hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.

Sayfa 89/164 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •