Sayfa 93/164 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Şu anki değer üzerinden binde 2 oranında ortağıyım.
    YESİL'in şu anki piyasa değeri neredeyse 1 milyar liraya yaklaştı.
    Bunu da o seviyelere getirebilirse 2 milyonun sahibi olacağım hayalini kuruyorum.
    Eeee aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş.
    Bu şirketin sahibinin diğer şirketleri gerçek değerini buldu. YESIL, YYAPI, YGYO,
    inş. bir gün KPHOL'e de sıra gelir.

2. Arkadaşlar acilen satmak isteyen varsa virman yolu ile alırım hissenizi,1 TL’den alırım satmak isteyen varsa

sayın meritci..bir arkadaş ta var ama almak için biraz geç 12 bin tl isriyor...zincir gayrimenkulün içi dolu olduğu anlaşılinca yüksek rakam istiyor...yalnız işlem e açar iseler, sermaye yeşilin nerdeyse yarısı kadar...cok yolu olabilir..

4.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayın meritci..bir arkadaş ta var ama almak için biraz geç 12 bin tl isriyor...zincir gayrimenkulün içi dolu olduğu anlaşılinca yüksek rakam istiyor...yalnız işlem e açar iseler, sermaye yeşilin nerdeyse yarısı kadar...cok yolu olabilir..
    Sn. Meritci,
    1 TL teklifiniz çok ucuz. En azından kapanış fiyatı olsa makul olabilir.
    Almayı düşündüğünüze göre beklentiniz mi var? Tekrar borsaya döner mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Cumhuriyet Yazıyı Oku
    Sn. Meritci,
    1 TL teklifiniz çok ucuz. En azından kapanış fiyatı olsa makul olabilir.
    Almayı düşündüğünüze göre beklentiniz mi var? Tekrar borsaya döner mi?
    Kardeşim kapanış fiyatı 4 küsür lira ,açılması için herhangi bir kap haberi yok,sadece benimkisi bir risk ,1 liradan almak istemem belki açılırsa diye ,iddiada varya hani 1 e 4 veren ganyan ,işte ondan benimkisi.ayrıca şunu belirteyim arkadaşlar ,son yıllarda tahtası kapanıp daha sonra açılan hisse yok,kapanıp açılan hisseler sadece bilançosunu göndermeyen hisselerden ibaret ,ona göre benim aldığım risk bayağı yüksektir

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar acilen satmak isteyen varsa virman yolu ile alırım hissenizi,1 TL’den alırım satmak isteyen varsa
    Bu kadar bekledik kardes sende varsa 1.01 bana ver

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar acilen satmak isteyen varsa virman yolu ile alırım hissenizi,1 TL’den alırım satmak isteyen varsa
    Bu kadar bekledik kardes sende varsa 1.01 bana ver
    Elinde olan arkadaslarim mart sonuna kadar issallah bilancoyu duzelttip basvurabilirler nasip yesil grubu kap haberinde 20 milyonluk tasinmazi kapitalin sahibi oldugu zincirgayrimnkule devretti ben sonuna kadar beklicem

8.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Kardeşim kapanış fiyatı 4 küsür lira ,açılması için herhangi bir kap haberi yok,sadece benimkisi bir risk ,1 liradan almak istemem belki açılırsa diye ,iddiada varya hani 1 e 4 veren ganyan ,işte ondan benimkisi.ayrıca şunu belirteyim arkadaşlar ,son yıllarda tahtası kapanıp daha sonra açılan hisse yok,kapanıp açılan hisseler sadece bilançosunu göndermeyen hisselerden ibaret ,ona göre benim aldığım risk bayağı yüksektir
    Ganyan oynucaksan adanaya gec kardesim

Sayfa 93/164 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •