Sayfa 159/164 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. KPHOL koduyla işlem görmekteyken borsadan atılan Kapital Yatırım Holding yeniden borsaya dönüyor.
    Borsa yönetimince yapılan duyuruya göre pazartesi gününden itibaren hisseler serbest marjla işlem görmeye başlayacak.
    Holding yeni yatırımlarla daha güçlü bir şekilde borsaya dönmüş oldu. Bakalım fiyatına nasıl yansıyacak.
    Şaka yauv şaka. Sevinmeyin hemen.
    Ama bu haberin gerçeği gelince ne kutlama yapacağız var ya...

2. Patron senetle araba işi gibi olmayabilir ama eğer istersen www.ederio.com alan adımı kapital holdinge satabilirim.
    Bişeylerin ederinin ne olduğunu tespit edecek bir site olacak.

3. www.bilen.org bendeydi şimdi 1.988 USD’den satlığa çıkmış. Orada da buna benzer bir fikrim vardı. Ama yenilemeyi unuttum ve kaptırdım maalesef.

4. Panda abimiz KPHOL’ün borsadan atılmasının borsa tarihinin en büyük ********liklerinin başlarında geldiğini yazmış tıvıtırda. Ümidini de kesme demiş soran arkadaşa. Evet biz ümidimizi kesmedik. Halkın yerini bulmasını bekliyoruz.
    MMC’den daha mı kötü durumdaydı KPHOL.
    İcra takibi mi başlatılmıştı hakkında. Yeşil yatırım holdingte tarihin en büyük bedelli sermaye artırımlarından birini onayladı spk.
    Ygyo ve yyapı da özsermayelerini milyar seviyesine getirdiler.
    Eyy şirket sahibi ve eyy borsa yönetimi allah bin belanızı diyeceğim ama ya sabır diyorum.
    Döndürün artık şirketimizi borsaya.

5.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Panda abimiz KPHOL’ün borsadan atılmasının borsa tarihinin en büyük ********liklerinin başlarında geldiğini yazmış tıvıtırda. Ümidini de kesme demiş soran arkadaşa. Evet biz ümidimizi kesmedik. Halkın yerini bulmasını bekliyoruz.
    MMC’den daha mı kötü durumdaydı KPHOL.
    İcra takibi mi başlatılmıştı hakkında. Yeşil yatırım holdingte tarihin en büyük bedelli sermaye artırımlarından birini onayladı spk.
    Ygyo ve yyapı da özsermayelerini milyar seviyesine getirdiler.
    Eyy şirket sahibi ve eyy borsa yönetimi allah bin belanızı diyeceğim ama ya sabır diyorum.
    Döndürün artık şirketimizi borsaya.
    link verebilir misin

6. Yönetim kosarak sirketin başına gecti sonrası tırt toplanıp üst pazara başvuru yapacaksınız.bilancoyu açıklayın basvuruyu yapın artık.eşşegin kulağına su kaçırmayın.

7. Varol kardeşim. Hiç olmayacak bir iş yaptılar bizi kottan attılar. 6000 USD param gitti.
    Sebep ne diğer şirketlerin borç yükü. Diğer şirketler bedelli sermaye artırarak paçayı kurtardı. Özsermayeleri artıya geçti.
    O zaman neden attığınız KPHOL'ü geri almıyorsunuz?
    Bu iş çok farklı. Ben öyle inanıyorum. Diğer ortak CB'nın borçlu olduğu kişi. Yani böyle bir şeyi bu şirkete nasıl yaparlar?
    Engin Yeşil Trump'ın Türkiye temsilcisi. Kimin aklına gelir bu şirketin kottan atılacağı. Ama kesinlikle bu işin içinde bir iş var.

Sayfa 159/164 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •