Sayfa 161/164 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon
Arama sonucu : 1308 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Kamil aga binbin için ortak olmak amacıyla izahname yayınlamıştı. Yeşil holdingte ama spk uygun görmediği için değiştirdik demişti yatırımcı ilişkilerindeki arkadaş.
    Şimdi 1000 yatırımlar holding halka arz oldu. )) Ne diyeyim bilemedim.
    Adamın kolu uzun herkesle irtibatı var ama nedense bizimle ilgili kısmı olmadı bir türlü.
    yeniden sıfırdan basvuru yapacaklardır..

2. kapitalyatirim.net adresi satılık...
    kapitalyatirim.com adresi sahipli...

3. Bin Bin yatırım holding in piyasa değeri 11 milyar tl oldu.. Bu şirketin %20 hissesini 3 milyon dolara alacaktı Yeşil Holding SPK izin vermedi. Yoksa şu an Yeşil Holdingin kasasında 2.2 TL milyar değerinde Bin Bin Holding hissesi olacaktı. Yazık çok yazık..

4.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bin Bin yatırım holding in piyasa değeri 11 milyar tl oldu.. Bu şirketin %20 hissesini 3 milyon dolara alacaktı Yeşil Holding SPK izin vermedi. Yoksa şu an Yeşil Holdingin kasasında 2.2 TL milyar değerinde Bin Bin Holding hissesi olacaktı. Yazık çok yazık..
    Dostum ortak olunacak şirket binbin holding değildi. binbin scooter şirketiydi. Ama nihayetinde söylemimiz doğru. Maddi kısmının netliğini bilemiyorum ama SPK buna izin vermemişti Yeşil Holding için sermaye artırımı sürecinde.

2023 geçti umutlar 2024'e kaldı.
    Kim öle kim kala artık.

5. Bugünkü SPK bülteninde Yeşil Y H için bedelli sermaye artırımına onay verirlerse bizim geri dönüşün kolaylaşması yolunda önemli bir adım atılmış olur. Çünkü gelecek paranın büyük kısmı yeşil dönüşüm inşaat şirketinin sermaye artırımında kullanılacak. KPHOL'de oranın %50 ortağı dolayısıyla KPHOL'ün koyacağı parayı patron kendi verecek ve sermaye avansı olarak kaydedecek.
    Bekleyip göreceğiz...

6. Ne haber arkadaşlar. Kamil efendiden ses yok. Renco duvarda iş iyi sanıyorum. Onu KPHOL'e satsa da kar yazmaya başlasak.
    Yıl bitmeden gelir tablosunu sunması gerekiyordu. Gelmedi henüz. Gören yazsın lütfen.

7. SPK bültenini takip etmeye devam ediyoruz.
    Bu arada şirket 2021 bilançosunu Ocak 2023’te yayınlamıştı.
    2022 bilançosunu da ocak 2024’te yayınlayacaktır.
    2022’de iyi bir kar açıklayabilir. 2023’ü de çok güzel bir kar rakamıyla 2024 martta açıklarsa önümüzdeki yıl içinde borsaya tekrar dönebiliriz diye umuyorum. Tek sorun diğer büyük ortakla anlaşma durumu. Onu da çözeceklerini düşünüyorum. Çünkü yeşil global enerjide de ortaklığı bitirip şirketin %100’ünü kamil beyimiz kendi ve yyapı’ya geçirmişti.
    Ne demişler ümit fakirin ekmeğiymiş.

8. 2023 yılının da sonuna geldik. Yeni yılda beklediğiniz her şeyin gerçekleşmesini dilerim.
    Sağlık huzur ve bollukla dolu nice yıllar dilerim değerli ortaklarım.

Sayfa 161/164 İlkİlk ... 61111151159160161162163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •