Sayfa 91/164 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. ortadoğu enerji kömürcüoda tesisi şubesi yetkili kişi kamil engin yeşil -28.09.2020
    ortadoğu enerji odayeri tesisi şubesi yetkili kişi kamil engin yeşil -28.09.2020

şayet kphol enerji iştiraki gerçekleşirse borsaya tekrar basvurur.
    Son düzenleme : carizma; 09-11-2020 saat: 21:41.

2. YEKDEM’de Yer Alan Fiyatlar (Uygulanacak Fiyatlar (ABD Doları cent/kWh) Biyokütleye dayalı üretim tesisi (çöp gazı dahil) 13.3 ) 2030 yılına kadar devam edecek Kaç Yıl Süre İle Uygulanır? 5346 sayılı YEK Kanunu’nun yürürlük tarihi olan 18/5/2005 tarihinden 30/Haziran /2021 tarihine kadar işletmeye girmiş ya da girecek olan ve bu Kanun kapsamında yer alan üretim tesislerine 10 yıl süre ile uygulanır.

kphol & kamilenginyeşil & bıst
    yeniden başlasın

3. körfez enerji, yeni sermaye 20 milyon 19.900.000 ortadoğu enerji , 50.000 tl kamil engin yeşil , 50.000 tl liainvest llc

4. Engin, yeşil holdingi uçuruyor. Kapanmasaydı şimdiye 10’u geçmişti kapital. Ula Engin...

5.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Engin, yeşil holdingi uçuruyor. Kapanmasaydı şimdiye 10’u geçmişti kapital. Ula Engin...
    biste dönse çok iyi olacak

6. Zincir Gayrımenkul geliştirmenin %50 hissesine sahip olması nedeniyle YGYO'nun onun üzerinden yatırım yapması durumu olabilir. Zincir Gayrımenkulün değeri artarsa KPHOL'de değerlenir. Böylece tekrar önü açılabilir.

Ya da bu şirketi (KPHOL'ü) borsaya açık başka şirketine satabilir. Veya borsaya açık bir şirketle birleştirerek pay verebilir bize. Örneğin halka açık ve kamilin sahip olduğu şu anda epey prim yapan bir hisseyle birleşsek süper olur. Her türlü umut var yani.

Yeter ki Kamil 1 milyon lotunu kurtarmak istesin.

Tek sorun mevcut borsa yönetimi. Bütün bu yazdıklarımın mevcut borsa yönetimi ile olmasını olası görmüyorum maalesef.

7. Şirketi arayıp görüşen var mı hiç?
    Ben bundan batırdığımın tamamını kurtardım başka hisselerden.
    Dolayısıyla bundan gelecek her kuruş kar olacak bana.

Bilgi edinen arkadaşlar paylaşırsa mutlu olurum yine de.

8.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    Şirketi arayıp görüşen var mı hiç?
    Ben bundan batırdığımın tamamını kurtardım başka hisselerden.
    Dolayısıyla bundan gelecek her kuruş kar olacak bana.

Bilgi edinen arkadaşlar paylaşırsa mutlu olurum yine de.
    Şirket ortakları anlaşmadıkça olumlu bir şey çıkmaz.
    Yılsonunu bekliyoruz. Telefonda aynı şeyleri söylüyorlar.

Sayfa 91/164 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •