Sayfa 118/164 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 937 - 944 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. elexia levent
    NOT:PROJEMİZ 1 OCAK 2022 TARİHİNDE TESLİM EDİLECEKTİR.
    NOT: PROJEMİZDE KAT İRTİFAK TAPULARI ÇIKMIŞTIR.
    DİREK TAPU SATIŞI YAPILABİLİR.

2. Bu bilgileri nereden aldınız değerli carizma kardeşim.
    Sesi çıkan hepi topu 5-10 kişiyiz zannediyorum.
    umarım hepimiz kaybettiğimizi geri kazanırız.

3. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...62395670/detay
    8 ekimde ilan verilmiş.
    100 m2 için 1725000 isteniyor. 17250 TL/m2 demektir.
    1500 m2'yi 20 milyona almıştık diye hatırlıyorum. Şu halde çok da bir kar yok gibi. 15 bine aldığımız 17 bin olmuş sanki. Ona da satabilirse eğer.
    İlanda görüldüğü kadarıyla içeride kalan işler para olursa 2 ayda bitebilecek işler.

Diğer iştirak konusu da önemli.
    Umarım düzgün bir iştirak olur da 2023'e kalmaz işimiz.

4. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...62379852/detay
    Bu ilandan almışsınız şimdi gördüm.
    Evet ocakta teslim yazıyor.
    Belki de bizim daireleri de satmıştır çoktan.
    Oradan nakit girdirdiyse şirkete YEŞİL'in yıl sonu faaliyet raporunda da ortaya çıkabilir.

5. Kapital Yatırım Holding A.Ş. , payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Kapital Yatırım Holding'in (KPHOL) ve iştirakinin finansal ve faaliyet durumları nedeniyle, 31 Aralık 2019 tarihli bilançosuna ilişkin bağımsız denetçi görüşü de dikkate alınarak, KPHOL hisselerinin 27 Temmuz 2020 tarihinden itibaren borsa kotundan çıkarılmasına karar verildiği ifade edildi.
    Borcu yoktu, bilanço kar acıklamıştı, genel kurul 27 temmuzda gerçekleşecek ve bedelli yaparak sermayesini güçlendirecekti. yeni yatırımlarla ana pazarda işlem görmeye başlayacaktı. kottan çıkarıldı. Küçük yatırımcı Mağdur edildik
    EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş , borç içinde , konkordato ilan etti. sermayesi negatifte , denetim raporu sartlı görüş bildirmiş, ama kotta işlem görmeye devam ediyor. Buna göre ortada çifte standart var. Kotasyon yönergesine göre kottan çıkarılması gereken KPHOL değil EMNIS olmalıydı.
    Bist yönetim kurulu tarafından sehven verilen bu kararın tekrar gözden gecirilmesini ve magduriyete son verilmesini rica ediyoruz. Biste tekrar basvuru yapıldığında kotasyon yönergesine göre tekrar değerlendirilmesini bilgilerinize arz ederiz.

6. Daha niceleri var sermayesi eksi olan. Adını yazarak oradaki hissedarları tedirgin etmeye gerek yok.
    Bizimkinin atılma sebebinin subjektif olduğunu anlamak için kıyasa falan gerek yok.
    Keyfe keder bu işlemi yaptılar. Patron ya da diğer ortak işin içinde olabilir diye de düşünmekteyim.
    Çünkü aralarındaki anlaşmazlık gün yüzündeydi. Patronun diğer şirketleri de çok iyi olmamasına rağmen onlar halen borsada.
    Diğer ortak ORTADOĞU grup istemiş de olabilir. Yoksa şirketin tek eksiği faaliyetin olmaması idi.
    Ama faaliyeti olmayan BRMEN'de halen borsada ve öz sermaye diye bir şey kalmamış ortada.
    Tamamını da halka satıp çıkmış adamlar. Özsermaye eksi 12 milyon.
    Bunun en azından yarısı halka açık yarısı patronlarda.

7. Genel kurul toplantısı duyurusunu yapmak zorunda değiller mi?
    Bu yıl içerisinde genel kurulu yapılmalı diye biliyorum. Ancak henüz bir duyuru yapılmadı.

8. Sabırla nisan ayını bekliyorum. Güzel günlerin hayalini kuruyorum.
    Bir de güzel haberler gelse içimdeki endişeden kurtulsam. Maalesef umudumuz endişeye dönüşüyor. Firma yetkilisi ortada yok ve hiçbir şekilde haber de alamıyoruz.
    Umarım dereye su gelene kadar kurbağanın gözü patlamaz.
    Selametle kalın.

Sayfa 118/164 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •