Sayfa 88/164 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Imkb de buyuk bi sikinti var bi denetmen sirketi kapattiriyor abi cagir sirketi sorguya cek nicin neden bir gece ansizin meshur soz pat kapat

2. asıl sıkıntı bist randevusu ? ne zaman gerceklesecek ?

3. BIST başvurusu Cimer üzerinden nasıl yapılıyor. ? SPK ya yapılan şikayetler cevap olarak muhatabiniz BIST diye cevaplaniyor. Bistin internet sitesinde ise e mail ve başvuru formları çalışmıyor ..

4. Sayın carizma ben bu gün BİST başvuru formunu doldurdum gönderdim çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by alper11 Yazıyı Oku
    Sayın carizma ben bu gün BİST başvuru formunu doldurdum gönderdim çalışıyor.
    bugun ben de gönderebildim. 3 kez calıstı, 3 form gönderdim. 4. uncude gönderilmedi. cevap gelen var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    aslinda, burda elde edilen yer degistiren bir nakit var...birde kottan atilan gelecegi parlak beklentili bir kphol var...tkuru eksi oz sermayeden bedelli ile 150 bine dayandi.. bu paranin birkismi ni kp holdinge kullanmamak icin gercekten insan kaninin siyaha donmesi lazim....benim inancim yuksek ihtimalle buyuk ayak sesleri ile belkide normal pazar yada daha iyisi gip pazarina donecektir...tkuru gipte onu unutmamak lazim..bu benim gorusumdur.
    Meho yeni bilgi var mı ?

7. yesiller hareketli. kphol de acılmalı artık.

8. Olumlu bir gelişme yok. Şirkette telefona cevap veren görevli net bir şey söylemiyor. Bir ümit yok gibi.

Sayfa 88/164 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •