Sayfa 120/164 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1309 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1. Ocak ayin gülümser tozar ve güreli icin kphol yatirimci olarak dava acacam duzenledigi raporda yesil grubuna 3 sirketten bahsedip kphol kapattirdi bist yonetimide yatirimcisini uyarmadan bi cuma isleme kapattilar suc duyurusunda bulunacam sonu ne olursa olsun buyuk bi tezgah yaptilar once yargi issallah sonra her kuruma yazacam

2. ×

KAP Mobil

Android Uygulaması

Görüntüle

English

* ** ** ** ** ** ** *Tüm Kategoriler* ** ** ** ** ** ** *Özel Durum Açıklaması* ** ** ** ** ** ** *Finansal Rapor* ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** *Diğer Bildirimler* ** ** ** ** ** ** *Fon Bildirimleri* * ** ** ** ** *

KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.KPHOL

Özet Bilgiler

*

Kurumsal Yönetim

Son Beş Bildirim

5

24.07.20 18:11

BORSA İSTANBUL A.Ş.

Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu / KPHOL

4

24.07.20 17:02

KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

3

09.07.20 17:46

İzahname (SPK Onayına Sunulan)

2

09.07.20 17:45

1

09.07.20 17:44

Beklenen Bildirimler

Finansal Rapor Tarihleri

Borsa Günlük Bülteni

SPK Bülteni

Gayrimenkul Sertifikaları

BORSA İSTANBUL A.Ş.

EN

Gönderim Tarihi

24.07.2020 18:11:35

Bildirim Tipi

DKB

Yıl

-

Periyot

-

Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Özet Bilgi

Payların Kottan Çıkarılması

İlgili Şirketler

[KPHOL]

İlgili Fonlar

[]

Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Kapital*Yatırım Holding A.Ş. (Şirket)'nin*ve iştirakinin finansal ve faaliyet durumları nedeniyle, 31/12/2019*tarihli finansal raporlarına ilişkin bağımsız denetçi görüşü de dikkate*alınarak, Kotasyon Yönergesinin 23/1-c ve 23/1-d maddeleri kapsamında Şirket paylarının*27/07/2020 tarihinden itibaren*Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir.

E be denetmen ve bist yonetimi gureli ailesi raporda istiraklerinden dolayi guzel rapor amasi var peki ortagi olan yesil yatirim holdingin yuksek bedellisine izin veren bist yonetimi ve denetmenler bizim gibi tc vatandasin yillarca biriktirdigi emegini bi denetmen vermis oldugu kararla hic eden kurum 16 Ay oldu ne bistte nede spk derdimizi anlatamadik artik SUC DUYURUSU VE DOLANDIRICILIK DAVASI BASVURACAM denetmen hazirlayan gureli ailesi ve bist yonetimine

3. Tam Set Finansal Tablolara İlişkin Denetçi Görüşümüz

Şirket'in 1 Ocak- 31 Aralık 2019 hesap dönemine ilişkin tam set finansal tabloları hakkında 2 Mart 2020 tarihli denetçi raporumuzda, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun ("TTK") 402. maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca; BDS 570 "İşletmenin Sürekliliği" çerçevesinde, işletmenin öngörülebilir gelecekte faaliyetlerini sürdürüp sürdüremeyeceğine ilişkin açıklamaya "İşletmenin Sürekliliğiyle İlgili Önemli Belirsizlik" paragrafında yer vermiş olup, finansal tablolar üzerinde olumlu görüş bildirmiş bulunuyoruz.

Gureli bagimsiz denetmen raporu
    30.12.2019
    Abi komik bunlar nasil bi dunya nerde yasiyoruz

4. KuruluşuDenetim TürüGörüş TürüMGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.SürekliOlumlu

YÖNETİM KURULUNUN YILLIK FAALİYET RAPORUNA İLİŞKİN

BAĞIMSIZ DENETÇİ RAPORU

Yeşil Yatırım Holding Anonim Şirketi
    Yönetim Kurulu'na

1) Görüş

Yeşil Yatırım Holding Anonim Şirketi'nin*("Şirket") 1 Ocak- 31 Aralık 2019 hesap dönemine ilişkin yıllık faaliyet raporunu denetlemiş bulunuyoruz.

Görüşümüze göre, yönetim kurulunun yıllık faaliyet raporu içinde yer alan finansal bilgiler ile Yönetim Kurulu'nun Şirket'in durumu hakkında denetlenmiş olan finansal tablolarda yer alan bilgileri kullanarak yaptığı irdelemeler, tüm önemli yönleriyle, denetlenen tam set finansal tablolarla ve bağımsız denetim sırasında elde ettiğimiz bilgilerle tutarlıdır ve gerçeği yansıtmaktadır.

2) Görüşün Dayanağı

Yaptığımız bağımsız denetim, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ("KGK") tarafından yayımlanan Türkiye Denetim Standartları'nın bir parçası olan Bağımsız Denetim Standartları'na ("BDS'lere") uygun olarak yürütülmüştür. Bu Standartlar kapsamındaki sorumluluklarımız, raporumuzun Bağımsız Denetçinin Yıllık Faaliyet Raporunun Bağımsız Denetimine İlişkin Sorumlulukları bölümünde ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. KGK tarafından yayımlanan Bağımsız Denetçiler için Etik Kurallar ("Etik Kurallar") ve bağımsız denetimle ilgili mevzuatta yer alan etik hükümlere uygun olarak Şirket'den bağımsız olduğumuzu beyan ederiz. Etik Kurallar ve mevzuat kapsamındaki etiğe ilişkin diğer sorumluluklar da tarafımızca yerine getirilmiştir. Bağımsız denetim sırasında elde ettiğimiz bağımsız denetim kanıtlarının, görüşümüzün oluşturulması için yeterli ve uygun bir dayanak oluşturduğuna inanıyoruz.

3) Tam Set Finansal Tablolara İlişkin Denetçi Görüşümüz

Şirket'in 1 Ocak- 31 Aralık 2019 hesap dönemine ilişkin tam set finansal tabloları hakkında 02 Mart 2020 tarihli denetçi raporumuzda, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun ("TTK") 402. maddesinin üçüncü fıkrası uyarınca; BDS 570 "İşletmenin Sürekliliği" çerçevesinde, işletmenin öngörülebilir gelecekte faaliyetlerini sürdürüp sürdüremeyeceğine ilişkin açıklamaya "İşletmenin Sürekliliğiyle İlgili Önemli Belirsizlik" paragrafında yer vermiş olup, finansal tablolar üzerinde olumlu görüş bildirmiş bulunuyoruz.

BUDA YESIL YATIRIM HOLDING 31.12.2019 DENETMEN RAPORU SIMDI IKI RAPORDA AYNI BIST YONETIMINE YARGIDA HESAP SORACAZ BIZ UGANDA VATANDASI MIYIZ MADEM UC SIRKETTE SORUN VAR DIYE KPHOL KAPATIYON YUZDE 2000 KUSUR BEDELLIYI ONAY VERIYON BIZIM SUCUMUZ KPHOL AYRICALIGI NEDIR ORTA DOGU ENERJI PAYIMI NASIL BI TEZGAH BIRININ KEYFIYLE SIRKET AC KAPAT EY BIST YONETIMI SAVCILIGA TIPIS TIPIS GELECEN HAKKIMI BIRAKMAM

5. BIST yönetim kurulu tarafından soyuldugumuz ortada. Hukuk guguk mu ?

6. İstanbul'da yaşayan arkadaşlardan şirket merkezine ya da irtibat telefonunun ucundaki şahsa ulaşabilecek birileri varsa son durumu sorup aldığı cevabı bizimle paylaşabilirse çok iyi olur.
    Ay sonuna kadar genel kurul duyurusu yapılması lazım sanki.
    Beklemedeyiz.
    Açık kaynaklardan bir bilgi bulabilir miyiz diye her gün bakıyoruz nerdeyse.
    Sabır.

7. DOBUR almış olsaydım şimdi milyonerdim.
    KPHOL aldığım için batık durumdayım.
    Hayal aleminde yaşıyorum.
    Belki bir gün bu da yeniden açılır ve o fiyatları görür diye.

8. Arkadaşın biri cuma günü şirkete gidip görüşmüş başvuru yaptık cevap bekliyoruz demişler işin takipçisiyiz uğraşıyoruz demişler eski başvuru mu yeni başvurumu onu öğrenememiş

Sayfa 120/164 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •