Sayfa 20/71 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 153 - 160 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

1. 87000 bin lotla taban oldu

2. 5 yıldır bekliyorum istediğim rakamlar olmazsa düşsün çıksın 5 yıl daha beklerim bu kez çarpılmayacam

3.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    5 yıldır bekliyorum istediğim rakamlar olmazsa düşsün çıksın 5 yıl daha beklerim bu kez çarpılmayacam
    bu kağıdın yatırımcısını dökmek çok zor..getirsinler yine eski seviyeye bakalım kim umursayacak

4.  Alıntı Originally Posted by Neptune Yazıyı Oku
    bu kağıdın yatırımcısını dökmek çok zor..getirsinler yine eski seviyeye bakalım kim umursayacak
    Alıma devam,yapacagimiz buuu.

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla METAL GAYRIMENKUL senedine 2.seans sonuna doğru bayağı bir talep geldi,şöyleki 17:55 e birkaç saniye kalana kadar eşleşen emirlerde satış alıştan 17 bin lot daha fazlaydı seansın son saniyelerinde sonradan gördüğüm kadarıyla YAPIKrediden birisi 32 bin lot alış koydu kağı eşleşmede artıya geçti son 2-3 saniye kala iş yatırımdan muhtemelen küçük yatırımcı biraz daha satış yazdı ama tüm satışların hepsi karşılandı.18:05 eşleşme seansında artık satacak pek mal olmadığından 5 bin lot satış vardı onunda 1100 lotunu aldılar,bana göre kasıtlı olrak tabanı çözmediler mal biraz daha gelsin diye, ama topu topu 3898 lot satış kaldı 1,40 da,AMA EN ÖNEMLİSİ ONUN HARİCİNDEKİ SATIŞLAR EN YAKIN 1,49 DA VEDE 1,64 DE idi ve miktarı çok azdı.;anlayacağınız artık satmak isteyen yok bu fiyatlara.

7. En önemli olaylardan biri ŞİRKETİN 12 AYLIK bilançosunda 10 milyon TL sermayesi kadar 8-10 milyon TL kar açıklayacak (iştirak satışı ve kendi satışlarının karı) ve bu senedin bu fiyatlarda kalması o zaman komik olacak.
    Diğer en önemli olay şirket FAALİYETE BAŞLADIĞINDAN VE KAR ETTİĞİNDEN dolayı (grup şirketlerine inşaat malzemeleri tedarik etme anlaşması var ve bundan sonrada devam edecek) Gözaltı pazarından B gurubu normal seansa geçecek.
    Bir diğer konu elindeki nakitle yeni iş anlaşmalarına girmesi bu açıklanmıştı,anlayacağınız bütün bunları yanyana koyduğumda METAL GAYRIMENKULDE 3-6 ay içinde 2-5 TL hareketi bekliyorum,senet 4-5 seansta nerdeyse %100 kazandırabilecek hızda hareket edebiliyor,şimdi bu dip çalışmalarından sonra senet kaldığı yerden hareketlerine devam edecek görünüyor,çünkü alım başlayınca tavanlardan ancak alınıyor,satmak isteyen pek olmuyor.bol kazançlar....

8. sensor bey yarın dediğiniz çıkarsa ve yoluna devam ederse helal olun diyecem size...

Sayfa 20/71 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •