Sayfa 21/71 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 161 - 168 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    En önemli olaylardan biri ŞİRKETİN 12 AYLIK bilançosunda 10 milyon TL sermayesi kadar 8-10 milyon TL kar açıklayacak (iştirak satışı ve kendi satışlarının karı) ve bu senedin bu fiyatlarda kalması o zaman komik olacak.
    Diğer en önemli olay şirket FAALİYETE BAŞLADIĞINDAN VE KAR ETTİĞİNDEN dolayı (grup şirketlerine inşaat malzemeleri tedarik etme anlaşması var ve bundan sonrada devam edecek) Gözaltı pazarından B gurubu normal seansa geçecek.
    Bir diğer konu elindeki nakitle yeni iş anlaşmalarına girmesi bu açıklanmıştı,anlayacağınız bütün bunları yanyana koyduğumda METAL GAYRIMENKULDE 3-6 ay içinde 2-5 TL hareketi bekliyorum,senet 4-5 seansta nerdeyse %100 kazandırabilecek hızda hareket edebiliyor,şimdi bu dip çalışmalarından sonra senet kaldığı yerden hareketlerine devam edecek görünüyor,çünkü alım başlayınca tavanlardan ancak alınıyor,satmak isteyen pek olmuyor.bol kazançlar....
    o insaat anlaşması karmen yapı üzerinden değilmiydi acaba ?

2.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    o insaat anlaşması karmen yapı üzerinden değilmiydi acaba ?
    HAYIR, METAL GAYRIMENKUL ŞİRKETİ diğer grup şirketleriyle anlaşma yapmış,içinde karmen yapıda var.
    Borsa İstanbul Yakın İzleme Pazarı'nda işlem görmekte olan Şirketimiz faaliyetlere başlanması amacıyla Grup şirketlerimizden Metal Yapı Konut Anonim Şirketi, Karmen Yapı Anonim Şirketi ve Zincir Yapı Anonim Şirketi ile ve Ayrıca Grup şirketimiz olmayan Naturel Wood Ahşap Anonim Şirketi ile 07.03.2017 tarihinde inşaat malzemesi temini konusunda çerçeve anlaşmaları imzalamıştır.

Grup Şirketlerimizle yapılan anlaşmalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, N17.1 "Kurumsal Yönetim Tebliği"nin Üçüncü Bölümünün 9. Maddesi 1. fıkrasındaki "Ortaklıkların ve bağlı ortaklıklarının, ilişkili tarafları ile gerçekleştirecekleri ikinci ve üçüncü fıkralarda yer alan işlemlere başlamadan önce, yapılacak işlemin esaslarını belirleyen bir yönetim kurulu kararı almaları zorunludur." hükmü gereği, Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 07.03.2017 tarih 2017/03 sayılı toplantısında onaylanmasına ve bu anlaşmalar çerçevesinde inşaat malzemesi alım satım işlemlerinin piyasa koşulları göz önünde bulundurularak yürütülmesine karar verilmiştir.

Bu anlaşmalar kapsamında şirketimiz ilgili şirketlerin ön talebi doğrultusunda piyasa araştırması ve tedarik yollarının araştırmasını yapacak ve talep eden şirketin nihai onayı sonrasında ise malzemeleri piyasadan temin ederek ilgili şirketlere satışını gerçekleştirecektir.

Bu anlaşmalar ile Şirketimizin ana faaliyet alanlarından olan inşaat sektöründe faaliyetlere başlaması ve aynı alanda faaliyet gösteren grup şirketlerimizin potansiyeli de göz önünde bulundurularak şirketimiz faaliyetleri açısından sinerji yaratılması hedeflenmektedir.

3. Şu an eşleşmede fiyat 1.40,şeker satıcıların malını aldı 11.400 lot

4. 12:55 seansına bir ara 6000 lota yakın eşleşmede 1,53 e alış girildi bilginize

5. Gördüğüm kadarıyla 1.40 dip oldu,bundan sonra hareketleri takip edeceğiz.

6. Eşleşme seansı için fiyatlar yavaş yavaş yukarı çıkmaya başladı şu an 8600 lot alıcı var 1.41 den alıcı fazladan 1200 lot

7. Şu an eşleşme fiyatı giderek yükseliyor;1,44 fiyattan 8600 lot alıcı var,buna rağmen fazladan 3472 lot alıcı görünüyor,yani satıcı az,tavanı 1,68 TL bilginize

8. eşleşmede 12:38 itibarıyla 15.000 lot 1.41 den alıcı var,ekstradan 1750 lotda alıcı var yani alış ağırlıklı,vede ortalama yukarı doğru çıkıyor,tavan 1,68

Sayfa 21/71 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •