Sayfa 62/71 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 489 - 496 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

METAL Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -10313

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Malesef METAL şirketi kendi eline geçecek süper bir fırsatı geri tepti,şirket sürekli işlem göreceği pazara geçebilecekti,ama en olumsuz neden olan 2018 yılı zarar etmesi nedeniyle bu sene artık pazar değişikliği olmayacak,1 yıl
    daha yakın izleme pazarına abone oldu,bilginize;şirketle ilgili ne yapılmak isteniyor oda belirsiz,o kadar beklentim olan senette şirket sahibinin bu şirket için üvey evlat muamelesi şirketi ilgisiz duruma götürdü,bende bu senelik olağandışı bir durum olmadığı takdirde takip listesinden çıkarıyorum,bol kazançlar...

3. Şirket sahiplerinin keyfini bekliyoruz zaten yatırımcı parayı bağlamış ölse ne gitse ne. Satmayız bekleriz, tatlı paramız olur ne yapalım.

Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün genel kurul yapan şirketler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

METAL Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -87143 Ana Ortaklık Payları: 0

6. bedelli başvurusu ne oldu bunun

7. Kottan neden çıkmıyor

8. Kimsede yok mu bu hisseden.

Sayfa 62/71 İlkİlk ... 12526061626364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz