Sayfa 49/1006 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. 140 tl tepe noktasından tüpraş almak da büyük başarı..ben en çok borsa da kaybedenlere üzülüyorum..çok ocaklar söndürüyor borsa..godomanların, paraağalarının yeri borsa..küçük ve orta ölçekli yatırımcının hiçbir şeyden haberi yok..sadece figuran..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,898
     Alıntı Originally Posted by fukara Yazıyı Oku
    140 tl tepe noktasından tüpraş almak da büyük başarı..ben en çok borsa da kaybedenlere üzülüyorum..çok ocaklar söndürüyor borsa..godomanların, paraağalarının yeri borsa..küçük ve orta ölçekli yatırımcının hiçbir şeyden haberi yok..sadece figuran..
    Bence de ama hep derim bana soranlara, yazarim, alinacak ise kucuk miktarlarda her ay mesela, biriktirme tarzinda alin..

Hic bir zaman tek kademeden almayin.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,898
     Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Senet 140 TL den 65 TL’ye düşmüş neyin sabrı 500 bin gömen insan şuan toprakta
    65 degil, su an 90 da..

Normal sartlarda 110 altina gelmezdi ama korona ve rusya-suudi arabistan arasindaki kota savasi da sirketin dongusel olarak yavasladigi bir zamana denk gelince boyle oldu...

Syg,

4.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Yarın günlerden En-Flasyon

Tüik halleder. Kamu bankalarının son kredi kampanyasında faizler neden düşük açıklandı sanıyorsunuz?

Tek problem kendilerinden başka kimse inanmıyor :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Tüik halleder. Kamu bankalarının son kredi kampanyasında faizler neden düşük açıklandı sanıyorsunuz?

Tek problem kendilerinden başka kimse inanmıyor :-)
    gerçek enflasyona göre reel faiz verilmiyorsa bende kendi önlemimi harcamalarımı kısarak alıyorum 10 lira üstü hiç bir sebze meyve almıyorum karpuzun kilosu 1 lira olana kadar onu da almayacağım madem faiz suni olarak düşürülüyor fiyatlarda düşürülsün

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,898
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    gerçek enflasyona göre reel faiz verilmiyorsa bende kendi önlemimi harcamalarımı kısarak alıyorum 10 lira üstü hiç bir sebze meyve almıyorum karpuzun kilosu 1 lira olana kadar onu da almayacağım madem faiz suni olarak düşürülüyor fiyatlarda düşürülsün
    2 sene once emekli maasim 400 dolar idi simdi 300 dolar...

Ben de tum harcamalarimi kistim, corona da buna destek oldu..

Arabamin deposunda hala 12 Mart'da aldigim dizel duruyor, sadece akusu bosalmasin diye 3-4 gunde 1 defa 10 dk calistiriyorum..

Gida haric hic bir sey satin almadim son 2 ayda..

Hayat boyle daha guzel imis..

Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    2 sene once emekli maasim 400 dolar idi simdi 300 dolar...

Ben de tum harcamalarimi kistim, corona da buna destek oldu..

Arabamin deposunda hala 12 Mart'da aldigim dizel duruyor, sadece akusu bosalmasin diye 3-4 gunde 1 defa 10 dk calistiriyorum..

Gida haric hic bir sey satin almadim son 2 ayda..

Hayat boyle daha guzel imis..

Syg,
    aynen dudu abi ! madem mevduat faizleri düşürülmek isteniyor reel faiz maması yok size deniyor o zaman harcamaları kısarak kendi faizimizi kendimiz yükseltecez

8. ben her hafta cumartesi şok bim a101 in indirim kataloglarına bakıyorum..öyle migros, groseri, carrefour yok artık..ama artık pazara da gidiyorum..

allahtan bekarım..yoksa hanım da çocuklar da beni terketmişti..ben zaten tutumlu bir adamdım ama artık cimri oldum..elektrik 50 liradan fazla gelmiyor..tv, klima doğalgaz falan yok..kalın giyinirim, yazın da evdeyken durmadan soğuk duş..dışardan hayatta yemek yemem..işe bile evden götürüyorum yemeği..

her ay 10 bin tl kadar bono alıyordum..altın veya dolara geçireceğim paranın bir kısmını..sadece yüzde 24 faiz işleyen bono var 10 ay sonra süresi dolacak onu bırakacağım..geri kalana altın veya dolar..araştırıyorum şuan..

Sayfa 49/1006 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •