Sayfa 126/1006 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Yani devletin emeklilerden ilaç ve muayene parası adı altında sizin ve sizin üstünüzde gözüken eş ve çocuklarınız adına emekli maaşınızdan her ay kesilen paraları kontrol edin ben bu gün ALO 170 e şikayet ederek benden fazla kesmişsınız lütfen iade edin dedim devlet maşallah her yere saldırıyor uyanık olmak lazım bu ay benden kesilen para 11,79 tl ama Türkiye de 13 milyondan fazla emekli var 10X 13.000000 = 130 milyon yapar iyi para
    banka kredi kartı aidatı alır onun iadesi için bankayı ararsınız tamam da kıymetli yurttaşım devlet bu devlet ... alo 170 den iade nasıl oluyor hiç bir şey anlamadım ? ayrıyetten kanunen bir şey kesiliyor ise , hata neden olsun ki ? eskiden pilgisayarlar yok iken her şey defter kalem iken hatalar olabiliyor idi... şimdi pilgisayarla her şey bilgiler geliyor işleniyor ... ne kesiliyomuş da sizden alo 170 yapıp geri istediniz ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,110
    Benden de kestiler mi acep?
    Nereyi aramam lazim?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    banka kredi kartı aidatı alır onun iadesi için bankayı ararsınız tamam da kıymetli yurttaşım devlet bu devlet ... alo 170 den iade nasıl oluyor hiç bir şey anlamadım ? ayrıyetten kanunen bir şey kesiliyor ise , hata neden olsun ki ? eskiden pilgisayarlar yok iken her şey defter kalem iken hatalar olabiliyor idi... şimdi pilgisayarla her şey bilgiler geliyor işleniyor ... ne kesiliyomuş da sizden alo 170 yapıp geri istediniz ?
    ALO 170 i ara şikayetini söyle, eger emekli isen sonra konuşalım

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Benden de kestiler mi acep?
    Nereyi aramam lazim?
    Syg,
    Sayın dudu e- devlete girerek emekli maaşı kesintiler kısmına girerseniz aylık kesintilerinizin dökümünü görebilirsiniz eğer emekli iseniz

6. Sabahın 9:30 da Fiba dan arıyorlar. Acil para getir, dolara 1,50 faiz , TL. ye 9 faiz verelim diyorlar.

Yahu beni tatlı uykumdan bunun için mi uyandırdınız dedim ve kapattım.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sabahın 9:30 da Fiba dan arıyorlar. Acil para getir, dolara 1,50 faiz , TL. ye 9 faiz verelim diyorlar.

Yahu beni tatlı uykumdan bunun için mi uyandırdınız dedim ve kapattım.
    En doğrusunu yapmışsınız tebrikler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,110
    HSBC 41 gun 23K USD icin %1

23 Mart 2023 vade kagidi oneriyollar dth yerine...

96.5 USD imis fiyati su anda ve yilda 747.50 USD faiz alirmisiz...

Yillik kupon faizi ise 3.25% imis..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 126/1006 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •